Czy to jeszcze serwis, czy już sztuka?

Tworząc serwis MacLife dokonaliśmy niemożliwego: połączyliśmy zaawansowaną wiedzę z zakresu elektroniki z profesjonalną obsługą klienta premium. Wymagało to zaprojektowania od nowa każdego elementu składowego usługi — od procesu przyjęcia, przez transport, diagnozę, naprawę, po odbiór włącznie. Efektem jest serwis, który swoimi standardami wybiega w przyszłość i kreuje nową jakość napraw, nie tylko w dziedzinie sprzętu Apple.

Aby korzystanie z serwisu było wspaniałym doświadczeniem, stworzyliśmy inteligentną infolinię, która rozpoznaje klienta oraz łączy rozmowę bezpośrednio z serwisantem odpowiedzialnym za Twoją naprawę. Zbudowaliśmy system, dzięki któremu jesteś na bieżąco informowany (za pośrednictwem SMS-ów i maili) o przebiegu procesu serwisowego.

iPhone

Serwis iPhone

Od czasu pojawienia się na rynku amerykańskim w 2007 roku telefonu iPhone, zajmujemy się jego serwisowaniem. MacLife to obecnie największy pozagwarancyjny serwis iPhone w Polsce. Zgromadziliśmy wiedzę, której nie posiadają inne serwisy.

Nie straszne jest nam naprawianie zalanych płyt głównych, wymiana pękniętych szyb oraz uszkodzonych obudów. Uwierz nam - znamy ten telefon tak dobrze jak jego konstruktorzy.

Dowiedz się więcej…
iPad

Serwis iPad

iPady posiadają ponad 9-cio calowy ekran dotykowy, który także niestety się tłucze. W pełni serwisujemy wszystkie rodzaje iPadów – zarówno wersje pełnowymiarowe jak i mini. Z komunikacją WiFi oraz 3G/LTE.

Jeśli jest potrzeba – wymienimy tylną aluminiową obudowę, naprawimy przepaloną lub skorodowaną płytę główną, wymienimy zbitą szybę, uszkodzony port ładowania itp. A to wszystko od czasu premiery, czyli od kwietnia 2010 roku!

Dowiedz się więcej…
MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac Pro, Mac mini

Serwis Mac

Wspieramy naprawy wszystkich komputerów Mac z procesorami Intel oraz znaczną część tych opartych o architekturę PowerPC.

W odróżnieniu od innych, nie wykonujemy jedynie wymian całych modułów, lecz staramy się je naprawić, wymieniając chipsety graficzne, wzmacniacze, cewki itp. Umożliwia to znaczne obniżenie kosztów naprawy przy jednoczesnym zachowaniu jej efektywności.

Dowiedz się więcej…
Apple Watch

Serwis Apple Watch

Premiera zegarka odbyła się 24 kwietnia 2015 roku. Od pierwszych minut sprzedaży jesteśmy w stanie wymienić uszkodzone elementy w tym urządzeniu.

Pomimo niewielkiego rozmiaru, Apple Watch zawiera w sobie kilkanaście modułów, które z kolei zawierają setki elementów.

Dowiedz się więcej…
iPod

Serwis iPod

iPod się nie uruchamia? Bateria szybko się rozładowuje? Występują problemy z oprogramowaniem? Zbił się ekran? Utknął jack?

Dzięki najnowocześniejszym stacjom lutowniczym, mikroskopom oraz wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie rozłożyć sprzęt na części pierwsze i naprawić uszkodzone elementy.

Dowiedz się więcej…
Odzyskiwanie danych z Apple

Odzyskiwanie danych

Po uszkodzeniu nośnika, niektórych danych nie sposób odtworzyć — zdjęcia dorastających dzieci, z podróży dookoła świata...

W MacLife posiadamy narzędzia oraz wiedzę potrzebną do odzyskania utraconych danych zarówno z nośników HDD jak i nowoczesnych dysków SSD.

Dowiedz się więcej…
Skup sprzętu Apple

Skup sprzętu

Każdy sprawny iPhone, iPad lub komputer Mac możesz wymienić na fabrycznie nowy sprzęt z oferty Apple lub sprzedać w atrakcyjnej cenie.

Nie musisz już martwić się o zbyt urządzenia — w MacLife z góry wiesz jako otrzymasz upust.

Dowiedz się więcej…
Baza skradzionego sprzętu Apple

Baza sprzętu skradzionego

Urządzenia Apple są dobrym łupem dla złodziei - lekkie, małe i drogie. Po jakimś czasie takie urządzenia mogą trafić na rynek wtórny bądź do serwisu.

Wraz z partnerskimi firmami tworzymy ogólnoeuropejską bazę danych sprzętu skradzionego oraz zagubionego. Przy jej pomocy możesz sprawdzić czy Twój sprzęt nie jest z niepewnego źródła lub zgłosić jego zaginięcie.

Dowiedz się więcej…
Inteligentne instalacje Fibaro

Instalacje Fibaro

Nie musisz już kłaść setek metrów czy kilometrów kabli, aby cieszyć się inteligentnym domem. Zminiaturyzowane moduły Fibaro instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

Robisz remont mieszkania lub burzysz ściany? Nie przejmuj się. Wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu.

Wysoki priorytet napraw

Szybkie naprawy

Jeśli uszkodzony sprzęt Apple jest Twoim narzędziem pracy i nie możesz się z nim rozstać na dłużej niż kwadrans, możesz skorzystać z usługi wysokiego priorytetu. Pozwoli Ci to pominąć całą kolejkę napraw!

Koszt jest stały i niezależny od diagnozy lub wyceny naprawy. Przy dużej ilości napraw, usługa może zostać zawieszona czasowo.

Nauka Apple, Mac Szkoła

Mac Szkoła

Dowiedz się więcej na temat produktów Apple, zapoznaj się z podręcznikami video i naucz się obsługi systemu Mac OS X. Lekcje udostępniane są za darmo.

Dowiedz się więcej…