Jakość nie ma sobie równych

Apple Watch jest przykładem, iż dzięki rozwojowi technologii, cały świat możemy mieć nie tylko w ręku, ale i na ręce. Procesor, kość pamięci, dotykowy wyświetlacz, moduł bezprzewodowy, zestaw czujników — to wszystko znajduje się w niewielkiej kopercie zegarka. Setki elementów elektronicznych wielkości ziarenka piasku mogą ulec uszkodzeniu. Tylko personel z wieloletnim doświadczeniem serwisowym jest w stanie dokonać napraw tego miniaturowego komputera.

Naprawa Apple Watch

Przyjaźni środowisku — recykling i utylizacja

Jako jeden z niewielu serwisów naprawdę dbamy o środowisko naturalne. Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców i organizacji odzysku sprzętu elektronicznego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Ogniwa zużytych baterii zegarków, zawierające stopy metalicznego litu zostają poddane utylizacji. Szkło z uszkodzonych ekranów zostaje poddane recyklingowi, a uzyskany materiał ponownie wykorzystany. Układami elektronicznymi stanowiącymi serce i mózg zegarków, zajmują się wyspecjalizowane firmy odzyskujące elementy, możliwe do dalszego użycia.

Serwis Apple Watch

Nasz cel to zadowolenie Klienta

Posiadanie rzeszy zadowolonych i powracających Klientów to duża rzecz. Nieustannie pracujemy nad tym, aby każda osoba obcująca z MacLife czuła się ważna i wyjątkowa. Z opinii publikowanych na niezależnych forach oraz w wyszukiwarce Google wynika, iż praca ta nie idzie na marne.

Konkretna obsługa, miałem padnięty dysk w Macbook Pro Retina i wymienili w ciągu jednego dnia. Danych nie udało się odzyskać ale sprzęt do pracy miałem w mniej niż dobę - to się dziś bardzo liczy.

Krzysztof Ochociński
Google Maps
Zadzwoń do MacLife

Jesteśmy dla Ciebie

Nie musisz zapamiętywać kilku numerów telefonu. Dzwoniąc pod globalny numer (22) 465-97-15, masz możliwość połączenia się z każdym punktem MacLife.

Wszystkie sprawy — zarówno serwisowe jak i sprzedażowe — załatwisz również za pośrednictwem jednego adresu mailowego: włącz javascript

Jeśli akurat nie po drodze Ci do MacLife, możesz po prostu wypełnić formularz, a my przetransportujemy Twój sprzęt do serwisu. Proste, prawda?