fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Przasnyska 4 01-756 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Kawiarnia technologiczna

W MacLife udowadniamy, że wizyta w serwisie Apple to nie tylko naprawa rozbitego iPhone, bądź uszkodzonego MacBooka. Od teraz to również doskonałe miejsce, aby się spotkać ze znajomymi lub zorganizować biznes lunch w atmosferze aromatycznej kawy.

Zapoznaj się z naszym menu. Wybierz to na co masz ochotę, zrelaksuj się, a my dołożymy wszelkich starań, aby w razie konieczności pomóc Ci z jabuszkiem, podczas gdy będziesz delektować się naszą pyszną kawą.

warszawa żoliborz maclife

Przyjazne miejsce

Tworząc technologiczną kawiarnię przyświecał nam jeden cel- Twój komfort. Niezależnie od tego w jakim celu się do nas wybierasz, chcemy możliwie najbardziej uprzyjemnić Ci pobyt w serwisie.

kawa klasyczna

Kawa klasyczna

Odkryj smak i zapach prawdziwej kawy, która z każdym łykiem jest coraz lepsza i pobudza Twoje kubki smakowe.

kawa mrozona

Kawa mrożona

Gorąco? A może jesteś smakoszem mrożonych kaw? Gwaranujemy idealne orzeźwienie na upale dni i nie tylko.

kanapka

Lunch

Daj skusić się na małą przekąskę w ciągu dnia. Różnorodne kanapki i dania czekają, aż któreś wybierzesz.

deser

Desery

Uprzyjemnij sobie pobyt małym deserem. Do kawy lub po lunchu, zawsze jest dobry czas na osłodzenie sobie dnia.

warszawa żoliborz maclife

Technologiczna kawiarnia

Wizyta w serwisie Apple to niekoniecznie naprawa uszkodzonego iPhone. MacLife cafe to miejsce idealne do spotkań ze znajomymi oraz przeprowadzenia biznesowych lunchów

Serwisant a barista

Podobnie jak przy realziacji napraw dokładamy wszelkich starań, aby Twoje kubki smakowe z każdym następnym łykiem doświadczyły najwyższej jakości jaką tylko jesteśmy w stanie zaoferować. Precyzyjnie dobrane proporcje składników, zadbanie o idealną temperaturę oraz ciśnienie do przygotowania idealnej kawy nie jest łatwym zadaniem, dlatego też współtworzymy MacLife cafe z najlepszymi w swojej klasie.

Zaopiekujemy się Twoim jabuszkiem

Przychodząc do nas oddajesz swoje urządzenie w dobre ręce. Nasi bariści sprawią, że zapomnisz o problemie a serwisanci możliwie szybko go wyeliminują. Wszystko to będąc w jednym miejscu dzięki MacLife cafe - połączeniu serwisu urządzeń Apple oraz kawiarnii. Przywrócimy do świetności Twoje urządzenie oraz naładujemy Twoje baterie!

Odwiedź nas i przekonaj się, że wizyta w serwisie Apple to nie tylko naprawa iPhone lub MacBooka

MacLife Cafe,
Przasnyska 4, 01-756


Godziny otwarcia:

zegar
9:00 - 20:00
P
W
Ś
C
P
zegar
Zamknięte
S
N


Jak dojechać?

samochód

Parking przy lokalu

autobus

122, 221