MacLife - serwis Apple biuro@maclife.pl +48 (61) 666-13-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-19:00 Głogowska 58 60-737 Poznań Polska

Serwis Apple MacLife Głogowska w Poznaniu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy się otworzyć w 2015 roku nasz pierwszy salon stacjonarny w Poznaniu. Wybierając lokalizację, przywiązywaliśmy szczególną uwagę do kwestii wygodnego dojazdu z każdej części miasta. Głogowska 58 okazała się pod tym względem idealnym rozwiązaniem, które pozwoliło nam jednocześnie rozwiązać problem związany ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Adres:
ul. Głogowska 58
60-738 Poznań

+48 (61) 666-13-15
poznan@maclife.pl

 
Godziny otwarcia:
Pon-pt:
8:00 - 19:00 
Jak dojechać?

Samochód:
Parking przy ulicy Głogowskiej, koperta
Tramwaj:
3, 5, 8, 11, 14
Autobus:
45, 64

Stacjonarny salon Poznań

Zawsze stawiamy jakość obsługi klienta na równi z łatwo dostępnym serwisem. Dlatego w naszym pierwszym punkcie stacjonarnym w Wielkopolsce na ponad 110 m2 posiadamy siedem stanowisk serwisowych, przestrzeń testową, salę szkoleniową, pełnowymiarowy magazyn firmy SSI-Schäfer oraz duży salon sprzedaży z bogatą gamą akcesoriów.

Punkt przyjęć Punkt przyjęć
Punkt odbioru Punkt odbioru
Serwis Apple Serwis
Sprzedaż Sprzedaż
Szkolenia Szkolenia
Wycena na miejscu Wycena na miejscu
Płatność kartą Akceptujemy karty płatnicze
Parking Dostępny parking

Pomożemy na odległość

Poznań jest dla Ciebie za daleko a interesuje Cię serwis urządzeń Apple wykonany w naszej firmie? Nie ma najmniejszego problemu! Oprócz serwisu stacjonarnego, we współpracy z czołowymi firmami logistycznymi świadczymy naprawy wysyłkowe. Możesz z nich skorzystać na terenie całego kraju przez 7 dni w tygodniu!

Zapoznaj się z zasadami oraz sposobem działania usługi, wypełnij formularz i oczekuj kuriera. Jak tylko dokonamy diagnozy produktu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Napraw na odległość