MacLife - serwis Apple biuro@maclife.pl +48 (61) 666-13-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Głogowska 58 60-737 Poznań Polska

MacLife Głogowska w Poznaniu

Adres:
ul. Głogowska 58
60-738 Poznań

+48 (61) 666-13-15 wew 3
poznan@maclife.pl

 
Godziny otwarcia:
Pon-pt:
8:00 - 20:00
 
Jak dojechać?

Samochód:
Parking przy ulicy Głogowskiej, koperta
Tramwaj:
3, 5, 8, 11, 14
Autobus:
45, 64

Kompetentny serwis w Wielkopolsce

W MacLife od zawsze stawialiśmy jakość obsługi klienta na równi z serwisem. Otwierając oddział w Poznaniu mieliśmy więc na uwadze dogodny dojazd z każdej części miasta oraz brak problemu z parkowaniem. Arteria komunikacyjna Poznania jaką niewątpliwie jest ulica Głogowska zdawała się być odpowiednim miejscem.

Dlatego w grudniu 2015 roku otworzyliśmy przy ul. Głogowskiej 58 pierwszy salon MacLife w Wielkopolsce. Na ponad 110 m2 ulokowaliśmy siedmiostanowiskowy serwis, przestrzeń testową, pełnowymiarowy magazyn firmy SSI-Schäfer oraz duży salon sprzedaży z kilkuset akcesoriami i salą szkoleniową.

Punkt przyjęć Punkt przyjęć
Punkt odbioru Punkt odbioru
Serwis Apple Serwis
Sprzedaż Sprzedaż
Szkolenia Szkolenia
Wycena na miejscu Wycena na miejscu
Płatność kartą Akceptujemy karty płatnicze
Parking Dostępny parking

Pomożemy na odległość

W MacLife, oprócz serwisu stacjonarnego, we współpracy z czołowymi firmami logistycznymi świadczymy usługę napraw wysyłkowych. Dostępna jest ona na terenie całego kraju, 6 dni w tygodniu. Oznacza to, że chcąc naprawić swój sprzęt Apple, nie jesteś skazany na lokalne serwisy. Możesz bez problemu skorzystać z usług lidera jakim niewątpliwie jest MacLife.

Zapoznaj się z zasadami oraz sposobem działania usługi, wypełnij formularz i oczekuj kuriera. Jak tylko dokonamy diagnozy produktu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Napraw na odległość