fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Motorowa 10B 04-035 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Odzysk danych z uszkodzonego urządzenia Apple

Zdjęcia dorastających dzieci, praca magisterska, maile firmowe - to dane które są bardzo cenne, a w przypadku utraty, nie do odtworzenia.

Odzyskamy większość danych ze sprzętu Apple, utraconych w trakcie robienia porządków, formatowania dysków oraz uszkodzeń mechanicznych. Dotyczy to zarówno dysków talerzowych jak i nowoczesnych nośników SSD.

dysk ssd APPLE dysk ssd SATA dysk hdd SATA

Odzyskiwanie danych Apple
Mac OS X ≠ iOS

Sposób zapisu danych w urządzeniach takich jak iPhone i iPad, różni się od tego który występuje w komputerach. Zawartość pamięci jest zabezpieczona 256-bitowym szyfrowaniem sprzętowym. Dzięki takiemu mechanizmowi, mamy pewność, że dane nie trafią w niepowołane ręce. Drugą stroną medalu zastosowania takich zabezpieczeń jest brak możliwości "przełożenia" kości pamięci w celu sczytania danych do innego urządzenia w przypadku jego uszkodzenia.

W MacLife w sytuacjach kryzysowych staramy się doprowadzić sprzęt do takiego stanu, aby możliwe było uruchomienie iPhona/iPada i skopiowanie danych na bezpieczny nośnik. W ten sposób odzyskaliśmy gigabajty zdjęć, filmów, notatek i kontaktów.

odzysk danych maclife

Zabezpieczenie
na przyszłość

Jeśli chcesz zabezpieczyć się na przyszłość przed ewentualną utratą danych, w MacLife pomożemy Ci skompletować rozwiązane skrojone do twoich potrzeb. Możemy oprzeć je o dysk zewnętrzny, sieciowy lub trzymanie danych "w chmurze".

Nie jesteśmy zamknięci wyłącznie na rozwiązania firmy Apple. Mamy bowiem świadomość, iż w niektórych sytuacjach urządzenia firm trzecich będą lepsze, wydajniejsze lub po prostu tańsze. Skontaktuj się z nami, a napewno Ci pomożemy.