Jaki model iPada posiadasz?

Aby poprawnie dokonać wyceny, wskaż model iPada którego dotyczy usterka.

iPad 2iPad 2
iPad 3iPad 3
iPad 4iPad 4
iPad AiriPad Air
iPad Air 2iPad Air 2
iPad miniiPad mini
iPad mini 2iPad mini 2
iPad mini 3iPad mini 3
iPad mini 4iPad mini 4
 

Naprawa iPad

iPad łączy w sobie funkcjonalność telefonu i komputera. Przenośna forma sprawia jednak, że łatwo o wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zbiła Ci się szybka? iPad mini ma uszkodzony głośnik lub robi nieostre zdjęcia? A może denerwują Cię błędy systemowe? To nie problem! W MacLife poradzimy sobie z każdą usterką. Dlaczego warto nam zaufać?

  • W serwisowaniu sprzętu Apple jesteśmy najlepsi. Działamy na rynku od wielu lat. Zaczynaliśmy jako startup, kiedy na rynku debiutował pierwszy iPhone, a przy „narodzinach” iPada byliśmy już firmą o ugruntowanej pozycji. Dzisiaj jesteśmy największym serwisem pogwarancyjnymApple w Polsce i realizujemy ponad tysiąc napraw miesięcznie. W tym czasie poznaliśmy urządzenia kalifornijskiej firmy tak dobrze, że śmiało możemy stwierdzić, że poradzimy sobie z każdym problemem. Liczby nie kłamią – 94% Klientów jest zadowolonych z naszych usług, a poziom reklamacji nie sięga nawet 1%. Znamy się na tym, co robimy.

  • Wiemy, że Twój iPad, to coś więcej niż tablet. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i stawiamy na jakość wykonywanych usług. Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz swojego iPada do grania w gry, czy tworzenia służbowych prezentacji, rozumiemy, że chcesz, aby był w jak najlepszym stanie, dlatego nie musisz się obawiać, że Twoje urządzenie wróci z MacLife porysowane czy wyszczerbione. Dokumentujemy każdą naprawę, żeby mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

  • Nie idziemy na łatwiznę. Tańsze podzespoły czy podróbki elementów, to tylko pozorna oszczędność, która w krótkim czasie zemści się na użytkowniku. Naprawa iPada wymaga tylko oryginalnych części i na takich właśnie pracujemy w naszym serwisie. Zapewniamy wysoką jakość usług po to, aby problem został wyeliminowany raz na zawsze.

  • Jesteśmy zawsze tam, gdzie Ty, dlatego z usług MacLife możesz skorzystać stacjonarnie w jednym z punktów w Warszawie, Poznaniu czy Trójmieście albo wybrać opcję door-to-door. Polega ona na szybkim i bezpiecznym przesłaniu Twojego sprzętu za pośrednictwem kuriera, bez wychodzenia z domu.

Cennik napraw iPad

Na naszej stronie możesz sprawdzić przewidywany koszt naprawy iPad. W tym celu wybierz oznaczenie modelu, który posiadasz i dotyczący go problem. Dzięki temu poznasz przybliżony czas serwisu i okres obowiązywania gwarancji, jaką udzielimy na wykonaną usługę. Warto jednak pamiętać, że jest to szacowana cena, a dokładny koszt będzie można ustalić dopiero po diagnozie Twojego sprzętu. Po dostarczeniu go do nas przeprowadzimy szereg testów, które pozwolą określić, z jakimi uszkodzeniami mamy do czynienia, i jakie kroki należy podjąć w danym przypadku. Cena może zmienić się, jeśli konieczna okaże się wymiana dodatkowych części. W razie wątpliwości możesz skonsultować się z naszym ekspertem.