Jaki model iPhone posiadasz?

Aby poprawnie dokonać wyceny, wskaż model iPhona którego dotyczy usterka.

iPhone XiPhone X
iPhone 8 PlusiPhone 8 Plus
iPhone 8iPhone 8
iPhone 7 PlusiPhone 7 Plus
iPhone 7iPhone 7
iPhone 6S PlusiPhone 6S Plus
iPhone 6SiPhone 6S
iPhone 6 PlusiPhone 6 Plus
iPhone 6iPhone 6
iPhone SEiPhone SE
iPhone 5CiPhone 5C
iPhone 5SiPhone 5S
iPhone 5iPhone 5
iPhone 4SiPhone 4S
iPhone 4iPhone 4
iPhone 3GSiPhone 3GS
iPhone 3GiPhone 3G
 

Naprawa iPhone

Kultowe telefony Apple zachwycają dizajnem i możliwościami, jednak nie są niezniszczalne. Zbita szybka, zalane urządzenie, wadliwy egzemplarz, problemy z oprogramowaniem, szybko rozładowująca się bateria, a może masz jeszcze inny problem z iPhonem? Świetnie trafiłeś! Na wszystko jest metoda i…zamienne części. W MacLife wyeliminujemy każdą usterkę.

Ile kosztuje naprawa iPhone?

Ilu użytkowników, tyle problemów z iPhonami, dlatego trudno określić koszty naprawy telefonu, zanim się go zdiagnozuje. Możesz jednak dokonać wstępnej wyceny serwisu, klikając wybrany model i problem, który go dotyczy. Pamiętaj, że to orientacyjne ceny, które mogą wzrosnąć po analizie. Często zdarza się, że jedna usterka pociąga za sobą kolejne. Z każdą sobie poradzimy, ale konieczna może okazać się wymiana kilku podzespołów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z naszym ekspertem.

Serwis iPhone

Od wyboru serwisu zależy czy nasz iPhone po naprawie będzie działał sprawnie przez lata. W MacLife stawiamy przede wszystkim na jakość usługi, co doceniają Klienci, ponieważ jesteśmy największym pogwarancyjnym serwisem sprzętu Apple. I trudno się temu dziwić, skoro:

  • Znamy się na tym, co robimyna rynku serwisów jesteśmy od lat, a naprawione przez nas urządzenia można liczyć w tysiącach. W tym czasie zdążyliśmy otoczyć się gronem prawdziwych fachowców i pasjonatów Apple, którzy sprzęt kalifornijskiej firmy znają od najmniejszej śrubki i śmiało mogliby konkurować z konstruktorami iPhonów. Nowe technologie nie są dla nas zagadką, ale wiemy, że nie ma specjalistów od wszystkiego, dlatego skupiamy się na jednym celu i zajmujemy naprawą tylko urządzeń marki Apple. W tym jesteśmy najlepsi. Po prostu!

  • Dla nas liczy się oryginalność. Dosłownie i dlatego pracujemy tylko na oryginalnych i sprawdzonych częściach. Nie montujemy tańszych podróbek, które po krótkim czasie będą wymagały kolejnego serwisowania albo pogorszą stan telefonu. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój iPhone, dlatego naprawimy go uczciwie i z dbałością o każdy detal. Dokumentujemy proces serwisu, wykonujemy testy przed i po naprawie, oraz wystawiamy gwarancję na wykonaną usługę.

  • Jesteśmy wszędziestacjonarnie znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście, ale nie martw się, jeśli nie możesz do nas dotrzeć – my dotrzemy do Ciebie! Oferujemy usługę door-to-door, czyli możliwość wysyłki sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Szybko i wygodnie.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów MacLife. Wybierz model swojego iPhona i rodzaj problemu, który go dotyczy – całą resztą zajmiemy się my!