iPhone 6 - Wymiana baterii iPhone 6

Szacowany koszt od149 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Wymiana baterii iPhone 6 może okazać się pomocna, gdy dotychczasowa ulegnie uszkodzeniu, jak również wówczas, jeśli Twój telefon wymaga np. nadmiernie częstego ładowania. Taka sytuacja może znacząco ograniczyć pracę na telefonie. Niezależnie od powodów, pomożemy przywrócić sprawne i wydajne działanie Twojemu iPhone 6. Wymiany baterii możesz dokonać w naszych stacjonarnych serwisach w Warszawie, Poznaniu oraz Trójmieście, jak również zamówić do swojego domu.

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 6 jest bateria.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS