iPhone 6 - Wymiana szybki iPhone 6

Szacowany koszt od169 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Smartfon może upaść ze stołu, wyślizgnąć się z kieszeni kurtki czy wypaść z ręki. Czasem chwila nieuwagi decyduje o tym, że konieczna okazuje się pilna wymiana szybki w iPhone 6. Pęknięcie wygląda nieestetycznie — co więcej,  silne uderzenie często prowadzi do poważnego uszkodzenia wyświetlacza i modułu dotykowego. Nasz team ekspertów od iPhone szybko zdiagnozuje problem i dokona naprawy.

Ile kosztuje wymiana szybki iPhone 6? Cena usługi często uzależniona jest od poczynionych szkód. Skontaktuj się z nami, by skonsultować indywidualnie awarię Twojego iPhone 6. Czekamy także na Ciebie w stacjonarnych serwisach w Warszawie, Poznaniu oraz Trójmieście.

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 6 jest zamienny kompletny moduł ekranu.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS