Usługi - Zalany iPhone 6

Szacowany koszt150 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy1-3 dni

Opis problemu

Zalany iPhone 6 to najczęściej spory problem. Tego rodzaju wypadek może skończyć się zarówno chwilowymi zakłóceniami w działaniu smartfona, jak i poważną awarią. Wprawdzie wiele modeli jest wodoodpornych, jednak nigdy nie daje to pełnej gwarancji, że nie dojdzie do przecieku i uszkodzenia urządzenia. W naszym serwisie posiadamy specjalistyczny sprzęt do reanimacji iPhone 6, a także sztab specjalistów, którzy radzą sobie w nawet najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Zaufaj naszym ekspertom i ocal swojego iPhone 6!

Nasza diagnoza oraz wycena

Przyczyna usterki może być dość rozległa i niejednoznaczna, przez co nie jesteśmy w stanie dokładnie określić elementu kwalifikującego się do wymiany. Jednakże do wykonania będzie najprawdopodobniej usługa czyszczenie urządzenia ios/watchos po zalaniu.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS