iPhone 7 Plus - Wymiana baterii iPhone 7 plus

Szacowany koszt od179 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Prawdopodobnie nie ma nic bardziej uciążliwego dla właściciela iPhone 7 plus niż problem z baterią. Jeżeli zmęczyło Cię już ciągłe noszenie ze sobą ładowarki, być może nadeszła pora na zmianę baterii na nową?

Wymiana baterii w telefonie iPhone 7 plus to doskonała inwestycja, dzięki której korzystanie z Twojego smartphona znów zacznie sprawiać Ci przyjemność. Szacowany koszt takiego zabiegu to jedyne 199 zł, a sama wymiana zajmie nam jedynie dzień!  Co więcej, po dokonaniu naprawy otrzymasz od nas roczną gwarancję na nową część.

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 7 Plus jest bateria.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS