iPhone 7 Plus - Wymiana szybki iPhone 7 plus

Szacowany koszt od299 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Uszkodzenie szybki w telefonie to bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Wiele osób jednak wychodzi z założenia, że jeśli iPhone 7 plus działa, to można z niego bez przeszkód korzystać. Niestety zwykłe pęknięcie może prowadzić do innych poważniejszych uszkodzeń, dlatego sprawna wymiana szybki jest bardzo ważna! Zwłaszcza że cena takiego zabiegu jest znacznie niższa niż zakup nowego telefonu.

Ile kosztuje wymiana szybki w modelu iPhone 7 plus? W MacLife zrobimy to dla Ciebie już za 339 zł! Nasze salony znajdziesz w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Poznań i Gdańsk!

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 7 Plus jest zamienny kompletny moduł ekranu.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS