iPhone 8 Plus - Wymiana baterii iPhone 8 plus

Szacowany koszt od199 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Twój iPhone 8 plus bardzo szybko się rozładowuje, a ładowanie baterii nie wystarcza na tak długo, jak na początku użytkowania urządzenia? Problemem może być zużyta bateria! Jeśli chcesz cieszyć się długim działaniem iPhone 8 plus — bez konieczności częstego ładowania, niezbędna może okazać się wymiana baterii na nową. Oczywiście nie jest to skomplikowana usterka – dzięki nam Twój iPhone 8 plus w szybki sposób będzie działał jak nowy!

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 8 Plus jest bateria.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS