iPhone 8 Plus - Wymiana szybki iPhone 8 plus

Szacowany koszt od299 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Porysowana, pęknięta lub zbita szybka w iPhone 8 plus? Nawet w najnowszych modelach iPhone może zdarzyć się tego rodzaju awaria. Najlepszym rozwiązaniem problemu będzie wymiana szybki w iPhone 8 plus na nową! Jednak w naszym serwisie, z łatwością przywrócimy świetność Twojemu urządzeniu. Wymiana szybki w iPhone 8 plus to standardowa usługa, którą dodatkowo cechuje niezwykle atrakcyjna cena. Jeśli interesuje Cię szybka i sprawna wymiana szybki, znajdziesz nas w salonach stacjonarnych w Warszawie, Poznaniu oraz Trójmieście!

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 8 Plus jest zamienny kompletny moduł ekranu.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS