Usługi - Zalany iPhone 8 plus

Szacowany koszt od150 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy1-3 dni

Opis problemu

Zalany iPhone 8 plus? To może niestety przydarzyć się każdemu! Niestety, zalany iPhone to częsta, najczęściej dosyć poważna usterka. Jeśli Twój iPhone 8 plus został zalany i nie działa w prawidłowy sposób, jak najszybciej oddaj go do naprawy! W przypadku, gdy sprzęt elektroniczny miał kontakt z wodą i przestał normalnie działać, zawsze liczy się szybkość działania! Szybka naprawa pozwala skutecznie przywrócić iPhone’a 8 plus do życia.

Nasza diagnoza oraz wycena

Przyczyna usterki może być dość rozległa i niejednoznaczna, przez co nie jesteśmy w stanie dokładnie określić elementu kwalifikującego się do wymiany. Jednakże do wykonania będzie najprawdopodobniej usługa czyszczenie urządzenia ios/watchos po zalaniu.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS