iPhone 8 - iPhone nie ładuje, proces przerywa się bądź trwa długo

Szacowany koszt od249 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

iPhone nie ładuje, proces przerywa się bądź trwa długo

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 8 jest taśma dock.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

iPhone 8 nie chce się ładować

W zależności od stopnia eksploatowania naszego telefonu, używanych funkcji i aplikacji, bateria wyładowuje się szybciej lub wolniej. Samo ładowanie iPhona 8 powinno przebiegać bez większych problemów. Zdarza się jednak, że nawet tak podstawowa i oczywista opcja jak ładowanie, nie działa prawidłowo. Przyczyn takiego problemu może być wiele, ale podzielić możemy je na dwie główne kategorie: wynikające z wad urządzenia i związanych z ładowarką.

Jeśli iPhone 8 nie chce się ładować, nie reaguje na podpięcie do przewodu czy przerywa ładowanie na określonym procencie, należy przede wszystkim sprawdzić jego połączenie z ładowarką. Wiele ze zgłaszanych awarii wynika nie z winy telefonu, a właśnie wadliwego złącza. Możliwe problemy, to:

  • używanie nieoryginalnych ładowarek,

  • zniszczony przewód,

  • uszkodzone gniazdko,

  • niedostateczny styk telefonu ze złączem.

Należy upewnić się, że nasz kabel jest sprawny. Jeśli telefon nie reaguje na podłączenie do ładowarki, można spróbować użyć innego złącza, a przede wszystkim podpiąć urządzenie pod inny sprzęt lub gniazdko elektryczne. Warto również sprawdzić, czy kabel odpowiednio głęboko wchodzi w złącze oraz, czy gniazdo ładowania jest czyste. Jeżeli te działania nie przynoszą rezultatu, winny problemom z ładowaniem może być sam telefon.

iPhone 8 nie chce się ładować, gdy ma uszkodzoną baterię, urządzenie jest przegrzane (ładowanie zatrzymuje się na pewnym poziomie), doszło do uszkodzenia układu ładowania, w tym taśmy dock. Awarie te uniemożliwiają całkowite naładowanie telefonu, a co za tym idzie swobodne korzystanie z niego, dlatego, jeśli iPhone 8 ma problemy z ładowaniem, konieczna będzie wizyta w serwisie.

iPhone 8 wyłącza się, gdy jest zimno

Uszkodzona bateria powodująca szybkie rozładowywanie się telefonu, jest też odpowiedzialna za jego wyłączanie się w niskich temperaturach. Mimo zapewnień Apple, że iPhone 8 działa najsprawniej w temperaturze od 0 do 35 stopni Celsjusza, a przechowywać go można w warunkach od -20 do 45 stopni Celsjusza, problemy pojawiają się nawet wtedy, gdy na zewnątrz jest kilka stopni powyżej zera. Winne są temu baterie litowo-jonowe, a właściwie ich ogniwa, których wadliwe przechowywanie w procesie produkcyjnym, może mieć konsekwencje dla przyszłych użytkowników telefonu. W tym przypadku, aby cieszyć się sprawną baterią przez długi czas, należy ją wymienić na nową. W naszym serwisie używamy tylko oryginalnych części, co gwarantuje poprawę stanu urządzenia.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS