iPhone 8 - Kamera tylna nie wyświetla obrazu, zdjęcia posiadają plamy lub są nieostre

Szacowany koszt od299 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Kamera tylna nie wyświetla obrazu, zdjęcia posiadają plamy lub są nieostre

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 8 jest kamera tylna.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

Naprawa tylnej kamery w iPhone 8

Telefony Apple wyróżniają się znakomitą kamerą, która z powodzeniem może stanowić konkurencję dla klasycznych aparatów. 12 megapikseli, kontrola ekspozycji, stabilizacja obrazu, 5-krotny zoom, możliwość wykonywania zdjęć seryjnych czy uruchomienia samowyzwalacza, to tylko niektóre z wielu zalet tylnej kamery w iPhone 8, które pozwalają ulokować telefon w czołówce listy smartfonów z najlepszymi aparatami.

Zdarza się jednak, że wykonane zdjęcia znacznie odbiegają od naszych oczekiwań – są nieostre, zamazane, posiadają plamy, a sama kamera odmawia posłuszeństwa. Jeżeli nie doszło do uszkodzeń mechanicznych, aparat nie jest zarysowany czy wyszczerbiony, ani przesłonięty folią ochronną, należy upewnić się, że jest czysty. Nawet drobne zanieczyszczenia mogą mieć wpływ na jakość wykonywanych zdjęć. Kiedy telefon jest w dobrej formie, a restart urządzenia nie przynosi efektów, może to oznaczać, że doszło do awarii oprogramowania lub któregoś z podzespołów, a tylna kamera w iPhone 8 wymaga naprawy.

Naprawa tylnej kamery w iPhone 8 – cena

Przyczyn nieprawidłowego działania aparatu może być wiele. Cena naprawy urządzenia zależy od tego, czy i które podzespoły należy wymienić. Skontaktuj się z nami, aby wycenić koszty naprawy tylnej kamery w iPhone 8. W naszym serwisie zdiagnozujemy Twój telefon i wybierzemy optymalną opcję, która przywróci sprawne funkcjonowanie aparatu oraz wysoką jakość zdjęć.

Naprawa tylnej kamery w iPhone 8 – częste usterki

Niezadowalające zdjęcia mogą być efektem np. nieprawidłowego korzystania z funkcji aparatu lub słabych warunków oświetleniowych, ale również różnego rodzaju usterek. Użytkownicy iPhona 8 najczęściej skarżą się na podobne objawy wadliwości kamery, dlatego naszą uwagę powinny zwrócić:

  • brak możliwości przełączania kamery tylnej i przedniej,

  • nieostre zdjęcia,

  • plamy na zdjęciach,

  • brak reakcji lampy błyskowej,

  • zawieszanie się urządzenia w trakcie wykonywania zdjęć,

  • czarny ekran,

  • ukryta ikonę aparatu,

  • niewyświetlanie obrazu przez kamerę.

Powyższe problemy mogą wskazywać na uszkodzenie aparatu i konieczność naprawy tylnej kamery w iPhone 8.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS