iPhone 8 - Matryca jest uszkodzona lub wyświetla błędny obraz

Szacowany koszt od299 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Matryca jest uszkodzona lub wyświetla błędny obraz

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 8 jest zamienny kompletny moduł ekranu.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8

Uszkodzenia mechaniczne iPhona 8, spowodowane np. upadkiem telefonu z dużej wysokości, mogą spowodować nie tylko zbicie szybki, ale również uszkodzenie wyświetlacza, czyli matrycy LCD. Potłuczony ekran w znacznym stopniu utrudnia korzystanie z telefonu, a czasami wręcz je uniemożliwia, gdy dojdzie do uszkodzenia modułu dotykowego. W takim przypadku konieczne będzie wymienienie obydwu elementów wyposażenia naszego urządzenia, ponieważ korzystanie z naruszonego ekranu może powodować uszkodzenia innych podzespołów. Wymiana wyświetlacza w iPhone 8 może być niezbędna także w sytuacji, gdy:

  • wyświetlacz nie działa prawidłowo – pojawiają się na nim pasy,

  • doszło do „rozlania” wyświetlacza,

  • ekran migocze lub jest całkowicie czarny/jasny,

  • pojawiają się na nim plamy,

  • ekran wcale nie reaguje na dotyk lub reaguje nieprawidłowo,

  • zamontowany w naszym telefonie wyświetlacz nie jest oryginalny.

Naprawa ekranu iPhone 8 – cena

Naprawa ekranu iPhone 8 powinna odbywać się tylko w zaufanych serwisach. Wymiana ekranu w nieautoryzowanych punktach, stosujących nieoryginalne części była jakiś czas temu powodem masowych problemów z telefonami kalifornijskiej firmy. Kiedy Apple udostępniło aktualizację systemu, użytkownicy, którzy w serwisie wymienili ekran na tańszy, zaczęli zmagać się z poważnymi problemami z wyświetlaczem, który przestał reagować na dotyk. Problem ten wynika z braku kompatybilności ekranu z mikrochipem, a uporanie się z usterką często wymaga ponownego serwisowania sprzętu, dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym iPhone będzie naprawiany.

W naszym serwisie korzystamy tylko z oryginalnych części, co gwarantuje prawidłowe działanie telefonu. Cena wymiany wyświetlacza iPhone 8 uzależniona jest od tego, które elementy modułu ekranu będą podlegać naprawie. Konieczne może być zamontowanie nowego wyświetlacza (szybki) wraz z warstwą dotykową (LCD), ramą, polaryzatorem i podświetleniem, co zapewni identyczną jakość użytkowania i obrazu, jak w fabrycznie nowym telefonie.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS