Usługi - System nie uruchamia się lub telefon cały czas się restartuje

Szacowany koszt od123 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy1-3 dni

Opis problemu

System nie uruchamia się lub telefon cały czas się restartuje

Nasza diagnoza oraz wycena

Przyczyna usterki może być dość rozległa i niejednoznaczna, przez co nie jesteśmy w stanie dokładnie określić elementu kwalifikującego się do wymiany. Jednakże do wykonania będzie najprawdopodobniej usługa instalacja systemu ios.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

Cena naprawy systemu w iPhone 8

Błędy systemowe w przypadku telefonów Apple, często znoszone są przez kolejne aktualizacje oprogramowania. Zdarza się jednak, że ich podłożem są usterki fabryczne, a wówczas, konieczna może być naprawa. Jeśli iPhone 8 jest już po okresie gwarancyjnym, nie obejmuje go program naprawczy lub nosi ślady zniszczeń mechanicznych, użytkownikowi nie przysługuje prawo do wymiany czy serwisowania przez Apple. Warto wtedy skorzystać z usług renomowanych serwisów.

Cena naprawy systemu iPhone 8 uzależniona jest od wielu czynników, dlatego trudno o wycenę bez diagnozy sprzętu. W przypadku tego typu awarii często potrzebna jest wymiana poszczególnych podzespołów, co ma bezpośrednie przełożenie na koszty. Najczęściej występujące problemy to:

  • system iPhona 8 nie uruchamia się,

  • zapętlony restart telefonu,

  • urządzenie samoistnie się wyłącza,

  • nie można uruchomić iPhona 8,

  • sprzęt zacina się podczas włączania, tzw. frozen screen.

IPhone 8 – naprawa

Z częścią wymienionych wyżej problemów można próbować radzić sobie samodzielnie. W pierwszej kolejności należy zaktualizować telefon. Jeśli nasz telefon nie chce się uruchomić, należy podłączyć go do ładowarki. Gdy urządzenie zacina się lub przestaje odpowiadać podczas włączania, można podłączyć je do komputera, uruchomić iTunes, a następnie przycisnąć i przytrzymać przycisk z prawej strony tak, aby uruchomił się tryb awaryjny. Jeśli telefon się zawiesi, należy wymusić jego restart poprzez przyciśnięcie kolejno przycisku zwiększania głośności, zmniejszania głośności, a następnie przyciśnięcie i przytrzymanie przycisku z prawej strony.

Jeżeli działania te nie przynoszą skutku, a problemy ponawiają się, oznacza to, że konieczna będzie naprawa systemu iPhone 8. Zazwyczaj niedogodności te wynikają z wadliwej płyty głównej. To właśnie jej uszkodzenie powoduje m.in. uciążliwe restartowanie się telefonu. Z problemem tym nie poradzimy sobie na własną rękę, zwłaszcza, że wymiana tej części, może wiązać się z koniecznością innych napraw. W serwisie specjaliści zdiagnozują nasz telefon, wymienią uszkodzone elementy i zagwarantują prawidłowe działanie systemu.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS