iPhone 8 - Szyba jest uszkodzona lub sprzęt nie reaguje poprawnie na dotyk

Szacowany koszt od299 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Szyba jest uszkodzona lub sprzęt nie reaguje poprawnie na dotyk

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone 8 jest zamienny kompletny moduł ekranu.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

Wymiana szybki iPhone 8

Uszkodzenia mechaniczne to najczęstsza przyczyna wymiany szybki w iPhone 8. Upadek z wysokości, uderzenie w twardą powierzchnię – o zbicie wyświetlacza nie jest trudno i nawet zabezpieczenie iPhone’a szkłem hartowanym czy etui, nie daje gwarancji, że uchronimy go od usterki. Zwłaszcza, że sama firma obniża wytrzymałość telefonów, montując coraz cieńsze szybki, co ma istotny wpływ na smukły wygląd urządzenia, ale jednocześnie czyni je podatnym na zniszczenia.

Potłuczony ekran nie tylko prezentuje się nieestetycznie, ale również w znacznym stopniu utrudnia użytkowanie telefonu, a czasami prowadzi do dalszych uszkodzeń – można w ten sposób naruszyć panel dotykowy, co wiąże się z poważnymi konsekwencjami i rosnącymi kosztami naprawy. Zdarza się także, że zaburzona zostaje reakcja sprzętu na dotyk. W przypadku iPhone 8 wymiana szybki może okazać się konieczna, gdy:

  • ekran jest popękany lub całkowicie stłuczony,

  • szybka jest wybrakowana na skutek uszkodzeń mechanicznych,

  • wyświetlacz jest wgnieciony lub porysowany,

  • urządzenie nie reaguje poprawnie na dotyk.

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 8

Cena wymiany szybki iPhone 8 uzależniona jest od stopnia uszkodzenia. Dopiero kompleksowa diagnoza pozwali na ocenienie realnych usterek i ich ewentualnego wpływu na inne komponenty telefonu, w tym przede wszystkim wyświetlacz, ramkę czy polaryzator. Jeśli zniszczona została tylko szybka, wymiana jest stosunkowo prosta i nie zajmie wiele czasu. Nie poleca się jednak samodzielnej wymiany, bo bez specjalistycznych narzędzi, rozdzielenie szyby i wyświetlacza jest trudne i ryzykowne. Delikatne warstwy połączone są klejem, dlatego bardzo łatwo o ich trwałe uszkodzenie.

W naszym serwisie Twoim iPhonem zajmą się fachowcy, a na udzieloną pomoc otrzymasz gwarancję. Do naprawy wykorzystujemy tylko oryginalne części. Jest to szczególnie ważne, bo w przypadku iPhone 8, montowanie tańszych i gorszych zamienników może wpływać na mniejszą żywotność urządzenia, a wręcz prowadzić do kolejnych awarii.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS