iPhone X - Naprawa ekranu iPhone X

Szacowany koszt od1190 PLN
Gwarancja365 dni
Czas naprawy< 1 dzień

Opis problemu

Trudno używać iPhone X bez sprawnego ekranu. Niestety, usterka ta dotyczyć może każdego modelu, nawet tych najnowszych. Jeśli ekran w Twoim iPhone X nie działa prawidłowo, możesz mieć problemy z prawidłowym użytkowaniem sprzętu. W takich sytuacjach konieczna jest naprawa ekranu w iPhone X. Po ustaleniu źródła usterki, w szybki sposób możemy przywrócić do życia ekran każdego iPhone X. Jeśli problem zepsutego ekranu dotyczy także Twojego urządzenia, skontaktuj się z nami!

Nasza diagnoza oraz wycena

Wybrany opis usterki wskazuje, iż wadliwie działającym elementem twojego iPhone X jest kompletny moduł ekranu z 3d touch.

Pamiętaj, iż jest to prawdopodobna, ale nie stuprocentowo pewna przyczyna problemu twojego urządzenia. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu przeprowadzimy kompletny test sprzętu, wliczając w to działanie najważniejszych modułów. Dzięki tej procedurze będziemy mieli pewność, iż produkt nie posiada ukrytych wad, które mogłyby się ujawnić po naprawie lub w trakcie użytkowania.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS