Jaki masz problem?

Wyszukaj swój problem spośród poniższych, a znajdziemy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

 

Naprawa MacBook

Komputer to podstawowe narzędzie pracy, ale też dostęp do świata rozrywki, dlatego wiemy, jak trudne jest bez niego życie. W MacLife specjalizujemy się w naprawie zarówno przenośnych, jak i stacjonarnych komputerów marki Apple. Niezależnie od tego, czy zalałeś swojego MacBooka, musisz wymienić dysk, masz problemy z matrycą w iMac, a może chcesz na swoim sprzęcie zainstalować system Windows – wiemy jak Ci pomóc! Jesteśmy największym serwisem pogwarancyjnym Apple w Polsce, a jakość naszych usług potwierdzają ponad 94% zadowolonych Klientów.

Wyceń naprawę swojego MacBooka

Na naszej stronie możesz dokonać wstępnej wyceny naprawy swojego MacBooka czy iMaca. Kliknij ikonę modelu, a następnie wybierz z listy kategorię, która najlepiej opisuje Twój problem. Pozwoli Ci to poznać szacowany koszt serwisu, jednak należy pamiętać, że może on ulec zmianie. Dopiero po diagnozie MacBooka można określić realne uszkodzenia i zaplanować potrzebne naprawy. Zdarza się, że niektóre usterki występują łącznie i mają wpływ na inne podzespoły komputera, dlatego konieczna może być ich wymiana.

Niezależnie od rodzaju awarii, możesz mieć pewność, że Twoim komputerem w MacLife zajmą się fachowcy. Od lat specjalizujemy się w naprawie sprzętu Apple i znamy go od podszewki, dlatego żadna usterka nie jest nam straszna. Cena naszej usługi obejmuje:

  • diagnozę urządzenia przez fachowca – znajdziemy problem i ocenimy, czy nie doszło do uszkodzenia innych części;

  • naprawę lub wymianę wadliwych elementów – wymianę modułową stosujemy dopiero wtedy, gdy nie da się już uratować poszczególnych podzespołów, co stanowi oszczędność dla naszych Klientów. Przy wymianach używamy tylko oryginalnych części, które gwarantują, że Twój sprzęt będzie działał stabilnie, jak fabrycznie nowe urządzenie przez kolejne lata;

  • dokumentację naprawy – którą prowadzimy na każdym jej etapie, tak, abyś miał pewność, że Twój MacBook i iMac jest w dobrych rękach. Kierujemy się dbałością o szczegóły, dlatego możesz być spokojny także o to, że nie dostarczymy komputerowi kolejnych rys i zadrapań;

  • gwarancję na serwis – jesteśmy pewni, że podczas naprawy MacBooka czy iMaca, zrobiliśmy wszystko, aby poprawić stan Twojego urządzenia, dlatego na nasz serwis dajemy Ci gwarancję i wykonujemy testy sprzętu.

Aby skorzystać z naszych usług, możesz przynieść swój MacBook lub iMac do jednego z serwisów stacjonarnych (Warszawa, Poznań, Trójmiasto) lub skorzystać z usługi door-to-door i bezpieczne wysłać do nas swój sprzęt za pośrednictwem firmy kurierskiej.

;