Znajdź najbliższy salon MacLife

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz porozmawiać na tematy związane z Apple, odwiedź nasze punkty serwisowe. Z poniższej listy możesz wybrać lokalizację, której dane kontaktowe chcesz wyświetlić.

Kontakt do serwisu Apple

Dane kontaktowe

Bez względu na to jaki typ urządzenia Apple posiadasz, wiedz, że możesz go naprawić w MacLife. Przyjdź, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.

MacLife — serwis urządzeń Apple
ul. Puławska 31, 02-508 Warszawa


infolinia: (22) 465-97-15

NIP: 531-165-65-38
REGON: 141860911
KRS: 0000330475

email: włącz javascript

Naprawa Apple na odległość

Naprawa na odległość

W MacLife, oprócz serwisu stacjonarnego, we współpracy z czołowymi firmami logistycznymi, stworzyliśmy rozbudowaną usługę napraw wysyłkowych. Usługa dostępna jest na terenie całego kraju, 6 dni w tygodniu. Oznacza to, że chcąc naprawić swój sprzęt Apple, nie jesteś skazany na lokalne serwisy. Możesz bez problemu skorzystać z usług lidera jakim niewątpliwie jest MacLife.

Aby tego dokonać, należy wypełnić elektroniczny formularz wysyłkowy, następnie wydrukować wygenerowany na końcu dokument PDF, podpisać i załączyć do przesyłki. Firma spedycyjna odbierze urządzenie w wybranym przez ciebie terminie.

Mając na względzie bezpieczeństwo wysyłanego sprzętu, należy je dobrze zapakować, najlepiej w oryginalne opakowanie. Jeśli masz pewność, że z akcesoriami tj. klawiaturą, myszką, zasilaczem, przewodem itp. jest wszystko w porządku — nie wysyłaj ich do serwisu.

Przesyłkę należy nadać na koszt serwisu. Paczki wysłane kurierem na koszt serwisu z zaznaczonymi dodatkowo płatnymi opcjami tj. "do 10:00", "na sobotę" nie będą przyjmowane i będą odsyłane na koszt nadawcy. Wysyłka jest możliwa jedynie w opcji standardowej.

MacLife on Twitter

MacLife na Facebooku i Twitterze

Chcesz zdobywać przydatne informacje odnośnie obsługi iPhone, iPad, Apple watch, Mac? A może masz problem ze swoim sprzętem i potrzebujesz szybkiej pomocy?

Odwiedź nasz profil na Facebook
Śledź nas na Twitter