fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Przasnyska 4 01-756 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Potrzebujesz szybkiej konsultacji telefonicznej?

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia pozostaw nam do siebie kontakt i oddzwonimy w ciagu kilku minut.

topoval bottomoval macbook

Decydując się na pozostawienie urządzenia u nas musisz wiedzieć, że zanim wykonamy jakąkolwiek naprawę, poinformujemy Cię o wszystkich możliwych kosztach z nią związanymi. Proces diagnozy jest bezpłatny!

Mamy również na uwadze fakt, że korzystasz ze swojego urządzenia praktycznie nonstop. Praca, studia, szkoła – wiemy, że to dla Ciebie ważne - dlatego też proces diagnozy najczęściej zamyka się w kilka godzin. Przyjdź i przekonaj się, że to naprawdę działa!

Nie wiesz co dalej? Nie wiesz jakie kroki podjąć, na czym stoisz? Spokojnie! Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Wychodząc naprzeciw naszym klientom stworzyliśmy zautomatyzowany system, który pozwoli Ci określić problem, z jakim boryka się Twój sprzęt. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj oraz model urządzenia, następnie rodzaj usterki, a już za chwilę zobaczysz szacowany koszt i czas naprawy. Prawda, że banalne?

Oczywiście nasz system daje jedynie poglądową diagnozę. Podczas prac serwisowych przyjrzymy się dokładnie Twoim urządzeniom i naprawimy wszystkie, nawet te ukryte usterki.

Tak, abyś mógł się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem Apple po jego odebraniu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub masz pytania, na które nie uzyskałeś odpowiedzi, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu związanego z Twoim sprzętem.

Naprawa iPhone

Ilu użytkowników, tyle problemów z iPhonami, dlatego trudno określić koszty naprawy telefonu, zanim się go zdiagnozuje. Możesz jednak dokonać wstępnej wyceny serwisu, klikając wybrany model i problem, który go dotyczy. Pamiętaj, że to orientacyjne ceny, które mogą wzrosnąć po analizie. Często zdarza się, że jedna usterka pociąga za sobą kolejne. Z każdą sobie poradzimy, ale konieczna może okazać się wymiana kilku podzespołów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z naszym ekspertem.

Od wyboru serwisu zależy czy nasz iPhone po naprawie będzie działał sprawnie przez lata. W MacLife stawiamy przede wszystkim na jakość usługi, co doceniają Klienci, ponieważ jesteśmy największym pogwarancyjnym serwisem sprzętu Apple. I trudno się temu dziwić, skoro: W MacLife wyeliminujemy każdą usterkę.

 • Znamy się na tym, co robimy – na rynku serwisów jesteśmy od lat, a naprawione przez nas urządzenia można liczyć w tysiącach. W tym czasie zdążyliśmy otoczyć się gronem prawdziwych fachowców i pasjonatów Apple, którzy sprzęt kalifornijskiej firmy znają od najmniejszej śrubki i śmiało mogliby konkurować z konstruktorami iPhonów. Nowe technologie nie są dla nas zagadką, ale wiemy, że nie ma specjalistów od wszystkiego, dlatego skupiamy się na jednym celu i zajmujemy naprawą tylko urządzeń marki Apple. W tym jesteśmy najlepsi. Po prostu!

 • Dla nas liczy się oryginalność. Dosłownie – i dlatego pracujemy tylko na oryginalnych i sprawdzonych częściach. Nie montujemy tańszych podróbek, które po krótkim czasie będą wymagały kolejnego serwisowania albo pogorszą stan telefonu. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój iPhone, dlatego naprawimy go uczciwie i z dbałością o każdy detal. Dokumentujemy proces serwisu, wykonujemy testy przed i po naprawie, oraz wystawiamy gwarancję na wykonaną usługę.

 • Jesteśmy wszędzie – stacjonarnie znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście, ale nie martw się, jeśli nie możesz do nas dotrzeć – my dotrzemy do Ciebie! Oferujemy usługę door-to-door, czyli możliwość wysyłki sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Szybko i wygodnie.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów MacLife. Wybierz model swojego iPhona i rodzaj problemu, który go dotyczy – całą resztą zajmiemy się my!

iPad łączy w sobie funkcjonalność telefonu i komputera. Przenośna forma sprawia jednak, że łatwo o wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zbiła Ci się szybka? iPad mini ma uszkodzony głośnik lub robi nieostre zdjęcia? A może denerwują Cię błędy systemowe? To nie problem! W MacLife poradzimy sobie z każdą usterką. Dlaczego warto nam zaufać?

 • W serwisowaniu sprzętu Apple jesteśmy najlepsi. Działamy na rynku od wielu lat. Zaczynaliśmy jako startup, kiedy na rynku debiutował pierwszy iPhone, a przy „narodzinach” iPada byliśmy już firmą o ugruntowanej pozycji. Dzisiaj jesteśmy największym serwisem pogwarancyjnym Apple w Polsce i realizujemy ponad tysiąc napraw miesięcznie. W tym czasie poznaliśmy urządzenia kalifornijskiej firmy tak dobrze, że śmiało możemy stwierdzić, że poradzimy sobie z każdym problemem. Liczby nie kłamią – 94% Klientów jest zadowolonych z naszych usług, a poziom reklamacji nie sięga nawet 1%. Znamy się na tym, co robimy.

 • Wiemy, że Twój iPad, to coś więcej niż tablet. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i stawiamy na jakość wykonywanych usług. Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz swojego iPada do grania w gry, czy tworzenia służbowych prezentacji, rozumiemy, że chcesz, aby był w jak najlepszym stanie, dlatego nie musisz się obawiać, że Twoje urządzenie wróci z MacLife porysowane czy wyszczerbione. Dokumentujemy każdą naprawę, żeby mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

 • Jesteśmy zawsze tam, gdzie Ty, dlatego z usług MacLife możesz skorzystać stacjonarnie w jednym z punktów w Warszawie, Poznaniu czy Trójmieście albo wybrać opcję door-to-door. Polega ona na szybkim i bezpiecznym przesłaniu Twojego sprzętu za pośrednictwem kuriera, bez wychodzenia z domu.

Na naszej stronie możesz sprawdzić przewidywany koszt naprawy iPad. W tym celu wybierz oznaczenie modelu, który posiadasz i dotyczący go problem. Dzięki temu poznasz przybliżony czas serwisu i okres obowiązywania gwarancji, jaką udzielimy na wykonaną usługę. Warto jednak pamiętać, że jest to szacowana cena, a dokładny koszt będzie można ustalić dopiero po diagnozie Twojego sprzętu. Po dostarczeniu go do nas przeprowadzimy szereg testów, które pozwolą określić, z jakimi uszkodzeniami mamy do czynienia, i jakie kroki należy podjąć w danym przypadku. Cena może zmienić się, jeśli konieczna okaże się wymiana dodatkowych części. W razie wątpliwości możesz skonsultować się z naszym ekspertem.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Komputer to podstawowe narzędzie pracy, ale też dostęp do świata rozrywki, dlatego wiemy, jak trudne jest bez niego życie. W MacLife specjalizujemy się w naprawie zarówno przenośnych, jak i stacjonarnych komputerów marki Apple. Niezależnie od tego, czy zalałeś swojego MacBooka, musisz wymienić dysk, masz problemy z matrycą w iMac, a może chcesz na swoim sprzęcie zainstalować system Windows – wiemy jak Ci pomóc! Jesteśmy największym serwisem pogwarancyjnym Apple w Polsce, a jakość naszych usług potwierdzają ponad 94% zadowolonych Klientów.

Na naszej stronie możesz dokonać wstępnej wyceny naprawy swojego MacBooka czy iMaca. Kliknij ikonę modelu, a następnie wybierz z listy kategorię, która najlepiej opisuje Twój problem. Pozwoli Ci to poznać szacowany koszt serwisu, jednak należy pamiętać, że może on ulec zmianie. Dopiero po diagnozie MacBooka można określić realne uszkodzenia i zaplanować potrzebne naprawy. Zdarza się, że niektóre usterki występują łącznie i mają wpływ na inne podzespoły komputera, dlatego konieczna może być ich wymiana.

Niezależnie od rodzaju awarii, możesz mieć pewność, że Twoim komputerem w MacLife zajmą się fachowcy. Od lat specjalizujemy się w naprawie sprzętu Apple i znamy go od podszewki, dlatego żadna usterka nie jest nam straszna. Cena naszej usługi obejmuje:

 • diagnozę urządzenia przez fachowca – znajdziemy problem i ocenimy, czy nie doszło do uszkodzenia innych części;

 • naprawę lub wymianę wadliwych elementów – wymianę modułową stosujemy dopiero wtedy, gdy nie da się już uratować poszczególnych podzespołów, co stanowi oszczędność dla naszych Klientów. Przy wymianach używamy tylko oryginalnych części, które gwarantują, że Twój sprzęt będzie działał stabilnie, jak fabrycznie nowe urządzenie przez kolejne lata;

 • dokumentację naprawy – którą prowadzimy na każdym jej etapie, tak, abyś miał pewność, że Twój MacBook i iMac jest w dobrych rękach. Kierujemy się dbałością o szczegóły, dlatego możesz być spokojny także o to, że nie dostarczymy komputerowi kolejnych rys i zadrapań;

 • gwarancję na serwis – jesteśmy pewni, że podczas naprawy MacBooka czy iMaca, zrobiliśmy wszystko, aby poprawić stan Twojego urządzenia, dlatego na nasz serwis dajemy Ci gwarancję i wykonujemy testy sprzętu.

Aby skorzystać z naszych usług, możesz przynieść swój MacBook lub iMac do jednego z serwisów stacjonarnych (Warszawa, Poznań, Trójmiasto) lub skorzystać z usługi door-to-door i bezpieczne wysłać do nas swój sprzęt za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Na naszej stronie możesz dokonać wstępnej wyceny naprawy swojego zegarka. Kliknij ikonę modelu, a następnie wybierz z listy kategorię, która najlepiej opisuje Twój problem. Pozwoli Ci to poznać szacowany koszt serwisu, jednak należy pamiętać, że może on ulec zmianie. Dopiero po diagnozie urządzenia można określić realne uszkodzenia i zaplanować potrzebne naprawy. Zdarza się, że niektóre usterki występują łącznie i mają wpływ na inne podzespoły Apple Watcha, dlatego konieczna może być ich wymiana.

Niezależnie od rodzaju awarii, możesz mieć pewność, że Twoim zegarkiem w MacLife zajmą się fachowcy. Od lat specjalizujemy się w naprawie sprzętu Apple i znamy go od podszewki, dlatego żadna usterka nie jest nam straszna. Cena naszej usługi obejmuje:

 • diagnozę urządzenia przez fachowca – znajdziemy problem i ocenimy, czy nie doszło do uszkodzenia innych części;

 • naprawę lub wymianę wadliwych elementów – wymianę modułową stosujemy dopiero wtedy, gdy nie da się już uratować poszczególnych podzespołów, co stanowi oszczędność dla naszych Klientów. Przy wymianach używamy tylko oryginalnych części, które gwarantują, że Twój sprzęt będzie działał stabilnie, jak fabrycznie nowe urządzenie przez kolejne lata;

 • dokumentację naprawy – którą prowadzimy na każdym jej etapie, tak, abyś miał pewność, że Twój Apple Watch jest w dobrych rękach. Kierujemy się dbałością o szczegóły, dlatego możesz być spokojny także o to, że nie dostarczymy komputerowi kolejnych rys i zadrapań;

 • gwarancję na serwis – jesteśmy pewni, że podczas naprawy MacBooka czy iMaca, zrobiliśmy wszystko, aby poprawić stan Twojego urządzenia, dlatego na nasz serwis dajemy Ci gwarancję i wykonujemy testy sprzętu.

Aby skorzystać z naszych usług, możesz przynieść swój Apple Watch do jednego z serwisów stacjonarnych (Warszawa, Poznań, Trójmiasto) lub skorzystać z usługi door-to-door i bezpieczne wysłać do nas swój sprzęt za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania