fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Motorowa 10B 04-035 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska
topoval bottomoval macbook

Decydując się na pozostawienie urządzenia u nas musisz wiedzieć, że zanim wykonamy jakąkolwiek naprawę, poinformujemy Cię o wszystkich możliwych kosztach z nią związanymi. Proces diagnozy jest bezpłatny!

Mamy również na uwadze fakt, że korzystasz ze swojego urządzenia praktycznie nonstop. Praca, studia, szkoła – wiemy, że to dla Ciebie ważne - dlatego też proces diagnozy najczęściej zamyka się w kilka godzin. Przyjdź i przekonaj się, że to naprawdę działa!

Nie wiesz co dalej? Nie wiesz jakie kroki podjąć, na czym stoisz? Spokojnie! Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Wychodząc naprzeciw naszym klientom stworzyliśmy zautomatyzowany system, który pozwoli Ci określić problem, z jakim boryka się Twój sprzęt. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj oraz model urządzenia, następnie rodzaj usterki, a już za chwilę zobaczysz szacowany koszt i czas naprawy. Prawda, że banalne?

Oczywiście nasz system daje jedynie poglądową diagnozę. Podczas prac serwisowych przyjrzymy się dokładnie Twoim urządzeniom i naprawimy wszystkie, nawet te ukryte usterki.

Tak, abyś mógł się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem Apple po jego odebraniu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub masz pytania, na które nie uzyskałeś odpowiedzi, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu związanego z Twoim sprzętem.