fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Szaserów 105A 04-335 Warszawa Polska Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Przasnyska 4 01-756 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska Aleja Grunwaldzka 103A 80-236 Gdańsk Polska

Serwis i naprawa Apple Watch

Wiemy doskonale jak trudnym i wymagającym zadaniem jest serwis Apple Watch, ale nie boimy się wyzwań! Apple Watch jest urządzeniem stworzonym w dużej mierze do uprawiania sportu. Nowsze modele dają również możliwość korzystania z urządzenia w wodzie. Nic dziwnego, że drobne uszkodzenia czasem się zdarzają. Spokojnie! Żadna naprawa nie jest nam straszna!

Jesteśmy tutaj po to, abyś wiedział, że Twój Apple Watch jest w dobrych rękach!

Wszystkie materiały, rozmiary oraz generacje

Zajmujemy się serwisem wszystkich generacji Apple Watch w każdym rozmiarze. W naszych magazynach znajduje się większość części takich jak ekrany, baterie, koperty i taśmy sygnałowe.

Dzięki autorskiemu inteligentnemu programowi magazynowemu jesteśmy w stanie reagować na zwiększone zapotrzebowanie na niektóre elementy, co przekłada się na maksymalnie krótki czas oczekiwania na naprawę. Nawet jeśli Twój zegarek przestał być oficjalnie wspierany przez firmę Apple.

naprawa apple watch

Profesjonalny serwis Apple Watch

Przez lata zrozumieliśmy, że sprzęt Apple to coś więcej niż tylko narzędzie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niepowtarzalny design i możliwość spersonalizowania swojego Apple Watch, sprawiły, że postawiłeś właśnie na niego. Dlatego każde urządzenie traktujemy z zegarmistrzowską precyzją i ostrożnością, tak, abyś odzyskał je sprawne i w nienaruszonym stanie.

profesjonalny serwis

Ile to może kosztować?

To pytanie w naturalny sposób ciśnie się na usta użytkowników Apple mających problem ze swoim zegarkiem. Dlatego nasi pracownicy czekają na Ciebie i służą wyceną. Przygotuj numer seryjny urządzenia i kliknij ikonkę czatu poniżej. Przygotujemy wycenę najszybciej jak to możliwe!

Serwis Apple Watch
godny polecenia

Liczby bardziej niż słowa przemawiają za tym, że serwis dobrze wykonuje swoje zadanie. My możemy pochwalić się ponad 95% zadowoleniem przeprowadzonych napraw, odsetkiem reklamacji oscylującym w granicy 0,7% oraz średnią 1,58 naprawionych urządzeń przypadającą na jednego klienta.

Dlaczego mamy tak dobre wyniki? Jest to efekt ciężkiej pracy i zwracania uwagi na umykające innym detale. To między innymi dzięki wykonywanej na każdym etapie dokumentacji fotograficznej oraz dokładnym testom mamy pewność, iż Apple Watch opuszczając nasz serwis jest w dokładnie takim samym stanie wizualnym jak w chwili gdy trafił w nasze ręce.

Dlaczego MacLife?

Apple Watch jest małym, pięknym, precyzyjnie wykonanym urządzeniem. Dlatego stosujemy jedynie oryginalne części, całkowicie eliminując lepsze lub gorsze zamienniki.

wysoka jakość napraw

dobre częściOryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne

dobre częściDoskonałe odwzorowanie kolorów

dobre częściDotyk reaguje na całej powierzchni jednakowo

dobre częściZewnętrzna warstwa jest szklana z napyloną powłoką oleofobową ułatwiającą czyszczenie

dobre częściSzyba odporna na zarysowania oraz punktowe uderzenia

dobre częściGwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata

złe częściWyraźnie tańsze i gorsze zamienniki

złe częściMniej nasycone kolory, przekłamanie barw

złe częściMogą występować martwe pola w których dotyk nie działa lub jest wykrywany w innym miejscu

złe częściBrak powłok antyrefleksyjnych i oleofobowych, warstwa zewnętrzna wykonana ze szkła niskiej jakości

złe częściSzyba delikatna i krucha, nieodporna na zarysowania

złe częściGwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem

paczkomat

Znajdziesz nas wszędzie

Swoje serwisy oraz salony sprzedaży posiadamy w kilku miastach na terenie Polski. Dla osób spoza Warszawy, Poznania i Trójmiasta uruchomiliśmy usługę door-to-door.

darmowa wysyłka kurierem