handler
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Szaserów 105A 04-335 Warszawa Polska Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska Libelta 3 61-706 Poznań Polska Aleja Grunwaldzka 103A 80-236 Gdańsk Polska

Zegarek Apple Watch - serwis z najlepszymi

Wiemy doskonale jak trudnym i wymagającym zadaniem jest serwis Apple Watch, ale nie boimy się wyzwań! Apple Watch jest urządzeniem stworzonym w dużej mierze do uprawiania sportu. Nowsze modele dają również możliwość korzystania z urządzenia w wodzie. Nic dziwnego, że drobne uszkodzenia czasem się zdarzają. Spokojnie! Żadna naprawa nie jest nam straszna!

Jesteśmy tutaj po to, abyś wiedział, że Twój Apple Watch jest w dobrych rękach!

Wszystkie materiały, rozmiary oraz generacje

Zajmujemy się serwisem urządzeń wszystkich generacji Apple Watch oraz wszystkich rozmiarów. W naszych magazynach znajduje się większość części takich jak ekrany, baterie, koperty i taśmy sygnałowe.

Dzięki autorskiemu inteligentnemu programowi magazynowemu jesteśmy w stanie reagować na zwiększone zapotrzebowanie na niektóre elementy, co przekłada się na maksymalnie krótki czas oczekiwania na naprawę. Nawet kilka lat po zaprzestaniu wsparcia Twojego modelu Watcha przez firmę Apple.

Profesjonalny serwis Apple Watch

Przez lata zrozumieliśmy, że sprzęt Apple to coś więcej niż tylko narzędzie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niepowtarzalny design i możliwość spersonalizowania swojego Apple Watch, sprawiły, że postawiłeś właśnie na niego. Dlatego każde urządzenie traktujemy z odpowiednią uwagą i ostrożnością, tak, abyś odzyskał je w nienaruszonym stanie.

Dlaczego MacLife?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Apple Watch jest małym, pięknym, precyzyjnie wykonanym urządzeniem. Dlatego stosujemy jedynie oryginalne części, całkowicie eliminując lepsze lub gorsze zamienniki.

Oryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne

Doskonałe odwzorowanie kolorów

Dotyk reaguje na całej powierzchni jednakowo

Zewnętrzna warstwa jest szklana z napyloną powłoką oleofobową ułatwiającą czyszczenie

Szyba odporna na zarysowania oraz punktowe uderzenia

Gwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata

Wyraźnie tańsze i gorsze zamienniki

Mniej nasycone kolory, przekłamanie barw

Mogą występować martwe pola w których dotyk nie działa lub jest wykrywany w innym miejscu

Brak powłok antyrefleksyjnych i oleofobowych, warstwa zewnętrzna wykonana ze szkła niskiej jakości

Szyba delikatna i krucha, nieodporna na zarysowania

Gwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem

paczkomat

Znajdziesz nas wszędzie

Swoje serwisy oraz salony sprzedaży posiadamy w kilku miastach na terenie Polski. Dla osób spoza Warszawy, Poznania i Trójmiasta uruchomiliśmy usługę door-to-door.