Zegarek Apple Watch - naprawa i serwis z najlepszymi

Wiemy doskonale jak trudnym i wymagającym zadaniem jest serwis Apple Watch, ale nie boimy się wyzwań! Watch jest urządzeniem stworzonym w dużej mierze do uprawiania sportu.
Nowsze modele dają również możliwość korzystania z urządzenia w wodzie. Nic dziwnego, że drobne uszkodzenia czasem się zdarzają. Spokojnie! Żadna naprawa nie jest nam straszna!

Jesteśmy tutaj po to, abyś wiedział, że Twój Apple Watch jest w dobrych rękach!

Wszystkie materiały, rozmiary oraz generacje

Zajmujemy się serwisem urządzeń wszystkich generacji Apple Watch (seria 1, 2 i 3) oraz wszystkich rozmiarów (38mm i 42mm). W naszych magazynach znajduje się większość części takich jak ekrany, baterie, koperty i taśmy sygnałowe.

Dzięki autorskiemu inteligentnemu programowi magazynowemu jesteśmy w stanie reagować na zwiększone zapotrzebowanie na niektóre elementy, co przekłada się na maksymalnie krótki czas oczekiwania na naprawę. Nawet kilka lat po zaprzestaniu wsparcia Twojego modelu Watcha przez firmę Apple.

Apple watch serwis naprawa

Profesjonalny serwis Apple Watch

Przez lata zrozumieliśmy, że sprzęt Apple to coś więcej niż tylko narzędzie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niepowtarzalny design i możliwość spersonalizowania swojego Apple Watch,
sprawiły, że postawiłeś właśnie na niego. Dlatego każde urządzenie traktujemy z odpowiednią uwagą i ostrożnością, tak, abyś odzyskał je w nienaruszonym stanie.

Dlaczego MacLife?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Apple Watch jest małym, pięknym, precyzyjnie wykonanym urządzeniem. Dlatego stosujemy jedynie oryginalne części, całkowicie eliminując lepsze lub gorsze zamienniki.

Oryginalne części w MacLife Nieoryginalne części w innych serwisach
Oryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne Wyraźnie tańsze i gorsze zamienniki
Doskonałe odwzorowanie kolorów Mniej nasycone kolory, przekłamanie barw
Dotyk reaguje na całej powierzchni jednakowo Mogą występować martwe pola w których dotyk nie działa lub jest wykrywany w innym miejscu
Zewnętrzna warstwa jest szklana z napyloną powłoką oleofobową ułatwiającą czyszczenie Brak powłok antyrefleksyjnych i oleofobowych, warstwa zewnętrzna wykonana ze szkła niskiej jakości
Szyba odporna na zarysowania oraz punktowe uderzenia Szyba delikatna i krucha, nieodporna na zarysowania
Gwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata Gwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem

Proste i wygodne raty bez formalności

We współpracy z bankiem Credit Agricole udostępniliśmy Ci także możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Bez zbędnych formalności, męczących procedur i stosu dokumentów.
Pięć minut oraz jedna rozmowa telefoniczna wystarczą, aby rozłożyć płatność na wybraną liczbę miesięcy, płacąc dodatkowo jedynie 0,5% w skali miesiąca!

Ty decydujesz w jaki sposób zapłacisz za naprawę. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Rodzina produktów Apple

Prawdziwe minimum formalności.

Aby uzyskać kredyt, podczas rozmowy telefonicznej z naszym doradcą finansowym potrzebne będą dane znajdujące się na dowodzie osobistym oraz informacje potwierdzające Twoje dochody.
W 95% przypadków ta jedna 5-minutowa rozmowa wystarczy aby rozłożyć naprawę Twojego zegarka na raty.

Odbierając naprawiony sprzęt z serwisu miej ze sobą dowód tożsamości oraz kod SMS który otrzymałeś od Credit Agricole "aktywujący" umowę ratalną.

Znajdziesz nas wszędzie

Swoje serwisy oraz salony sprzedaży posiadamy w kilku miastach na terenie Polski. Dla osób spoza Warszawy, Poznania i Trójmiasta uruchomiliśmy usługę door-to-door.
Sprawdź gdzie dostarczyć Apple watch ›
Wyślij bezpłatnie do serwisu ›