fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Motorowa 10B 04-035 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Serwis i naprawa Apple Watch

Twój Apple Watch odmówił posłuszeństwa? Potrzebny serwis sprzętu lub szybka naprawa? Powierz swój zegarek specjalistom, dla których nawet najbardziej skomplikowana awaria Apple Watch to nie problem, a wyzwanie. W MacLife zajmujemy się urządzeniami Apple z największą troską i dbałością o detale. Nic nie umknie naszej uwadze, dzięki czemu zyskujesz pewność kompleksowej naprawy. Działamy szybko, bo szanujemy czas naszych Klientów. Poza tym wiemy, że chcesz, aby Twój Apple Watch jak najszybciej znów towarzyszył Ci w treningach sportowych i na co dzień.

Serwis Apple Watch – jakie usterki naprawiamy?

Apple Watch został stworzony, aby towarzyszyć Ci podczas uprawiania sportu. Jednak dzisiaj to niejedyne jego zadanie. Wiele funkcji to z kolei wiele możliwości wystąpienia usterki. Problem z ekranem, baterią lub taśmą sygnałową? Spokojnie. Niezależnie od rodzaju awarii, nawet tej najbardziej skomplikowanej, jesteśmy po to, aby przywrócić Twojemu zegarkowi doskonałą sprawność.

Nasz serwis Apple Watch obejmuje wszelkiego typu naprawy i wymianę uszkodzonych lub wadliwie działających elementów. Każde urządzenie traktujemy z najwyższą ostrożnością i zegarmistrzowską precyzją. Dysponując oryginalnymi częściami zamiennymi możemy zagwarantować najwyższą jakość funkcjonowania sprzętu. Stąd też zrealizowana naprawa nie naruszy w żaden sposób wrażliwości ekranu na dotyk, intensywności kolorów, czy też efektywności działania zegarka.

naprawa apple watch

Profesjonalny serwis Apple Watch

Przez lata zrozumieliśmy, że sprzęt Apple to coś więcej niż tylko narzędzie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niepowtarzalny design i możliwość spersonalizowania swojego Apple Watch, sprawiły, że postawiłeś właśnie na niego. Dlatego każde urządzenie traktujemy z zegarmistrzowską precyzją i ostrożnością, tak, abyś odzyskał je sprawne i w nienaruszonym stanie.

profesjonalny serwis

Ile kosztuje naprawa Apple Watch?

W MacLife dbamy nie tylko o jakość naszych usług, ale i o atrakcyjne dla naszych Klientów ceny. Każda naprawa to jednak inny przypadek, dlatego każdorazowo wykonujemy indywidualnej wyceny konkretnego zlecenia. Możesz także samodzielnie dowiedzieć się, jaki jest szacowany koszt naprawy. Wystarczy w formularzu wskazać model Apple Watch i rodzaj usterki.

Diagnoza i wycena to usługi bezpłatne, podobnie, jak wysyłka urządzenia do naszego serwisu. Dokładamy starań, aby zminimalizować wszystkie koszty, z jakimi wiążą się dla naszych Klientów naprawa i serwis Apple Watch.

Ile trwa naprawa Apple Watch?

Wspomnieliśmy już, że szanujemy czas naszych Klientów? W takim razie tutaj to powtórzymy. Zdajemy sobie także sprawę, że codzienność bez wielofunkcyjnego, spersonalizowanego Apple Watch może być nieco niewygodna i uciążliwa. Dlatego naprawa i serwis w MacLife trwają jedynie niezbędny, wymagany dla wykonania zadania czas. Jak to możliwe?

Nasz scentralizowany magazyn dostarcza nam oryginalne części zamienne "od ręki". Nie musimy na nic czekać ani nic zamawiać. Doświadczenie, kompetencje i zaangażowanie naszych specjalistów to z kolei pewność maksymalnego skrócenia czasu wykonania naprawy bez jakiegokolwiek uszczerbku dla jakości wykonania usługi.

Serwis Apple Watch
godny polecenia

Liczby bardziej niż słowa przemawiają za tym, że serwis dobrze wykonuje swoje zadanie. My możemy pochwalić się ponad 95% zadowoleniem przeprowadzonych napraw, odsetkiem reklamacji oscylującym w granicy 0,7% oraz średnią 1,58 naprawionych urządzeń przypadającą na jednego klienta.

Dlaczego mamy tak dobre wyniki? Jest to efekt ciężkiej pracy i zwracania uwagi na umykające innym detale. To między innymi dzięki wykonywanej na każdym etapie dokumentacji fotograficznej oraz dokładnym testom mamy pewność, iż Apple Watch opuszczając nasz serwis jest w dokładnie takim samym stanie wizualnym jak w chwili gdy trafił w nasze ręce.

Dlaczego MacLife?

Apple Watch jest małym, pięknym, precyzyjnie wykonanym urządzeniem. Dlatego stosujemy jedynie oryginalne części, całkowicie eliminując lepsze lub gorsze zamienniki.

wysoka jakość napraw

dobre częściOryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne

dobre częściDoskonałe odwzorowanie kolorów

dobre częściDotyk reaguje na całej powierzchni jednakowo

dobre częściZewnętrzna warstwa jest szklana z napyloną powłoką oleofobową ułatwiającą czyszczenie

dobre częściSzyba odporna na zarysowania oraz punktowe uderzenia

dobre częściGwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata

złe częściWyraźnie tańsze i gorsze zamienniki

złe częściMniej nasycone kolory, przekłamanie barw

złe częściMogą występować martwe pola w których dotyk nie działa lub jest wykrywany w innym miejscu

złe częściBrak powłok antyrefleksyjnych i oleofobowych, warstwa zewnętrzna wykonana ze szkła niskiej jakości

złe częściSzyba delikatna i krucha, nieodporna na zarysowania

złe częściGwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem

paczkomat

Naprawy Apple Watch bez wychodzenia z domu

Jeśli miejsce Twojego zamieszkania nie leży na mapie naszych salonów stacjonarnych, skorzystaj z opcji bezpłatnej wysyłki swojego Apple Watch do serwisu MacLife. To wygodna naprawa sprzętu także dla wszystkich, którzy wolą usługę door-to-door zamiast wizyty w salonie. Bez wychodzenia z domu, bez konieczności poświęcania dodatkowego czasu na dojazd możesz przekazać swój Apple Watch w ręce specjalistów, którzy przywrócą zegarkowi pełną sprawność i jakość działania.

darmowa wysyłka kurierem