Wypełnij formularz i wyślij produkt Apple do MacLife

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisu MacLife na odległość wypełnij poniższy formularz, wydrukuj przesłany na adres email dokument PDF, podpisz i dołącz do przesyłki.

Pamiętaj, że masz wpływ na bezproblemowe przejście procesu naprawy. Szczególnie poprzez prawidłowe wypełnienie formularza: podanie poprawnego kodu pocztowego, danych kontaktowych i akceptację regulaminu.

Numer seryjny lub IMEI

W ten sposób wykryjemy typ urządzenia oraz sprawdzimy czy sprzęt posiada już historię serwisową. Numer seryjny znajdziesz m.in. w poniższych miejscach zaznaczonych na czerwono.

Gdzie jest numer seryjny w Apple iPhone
Gdzie jest numer seryjny w Apple iPad
Gdzie jest numer seryjny w Apple Mac

Sprzęt

Wpisz informacje o urządzeniu, akcesoriach które dołączasz do przesyłki oraz dokładnie opisz problem który zgłaszasz. Nie dołączaj akcesoriów które nie mają wpływu na przebieg diagnozy oraz naprawy tj. myszy, klawiatury, słuchawki itp.

Właściciel

Podaj dane właściciela zgłaszanego produktu. Jeśli właścicielem jest firma - wystawiona zostanie faktura VAT. W przypadku osoby prywatnej, załączonym rachunkiem będzie paragon fiskalny.

Door-to-door

Zdecyduj czy chcesz skorzystać z naszych metod wysyłki, czy wysłać sprzęt na własną rękę. Skorzystanie z usługi w przypadku wykonania naprawy jest bezpłatne.
W poniższym formularzu możesz również wprowadzić adres na który odeślemy produkt po wykonaniu działań serwisowych.

Zlecimy firmie kurierskiej przyjazd i odbiór zgłaszanego do serwisu urządzenia. Wybierz odpowiadający Ci dzień oraz przedział godzinowy, zapakuj bezpiecznie sprzęt wraz z pobraną kartą wysyłkową i wydaj uprawnionemu kurierowi.Zapakuj bezpiecznie sprzęt wraz z pobraną kartą wysyłkową, przyklej przesłany przez nas list przewozowy i zostaw urządzenie w dowolnym Paczkomacie o dowolnej porze! Bez deklaracji i oczekiwania.Usługi dodatkowe

Wybierz czy sprzęt ma być diagnozowany w trybie normalnym czy chcesz pominąć kolejkę i w ten sposób oszczędzić czas (usługa dodatkowo płatna 50 zł). Jeśli posiadasz, możesz również podać kod rabatowy.