MacLife - serwis Apple biuro@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Szaserów 105A 04-335 Warszawa Polska Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Głogowska 58 60-737 Poznań Polska Aleja Grunwaldzka 103A 80-236 Gdańsk Polska Jana Pawła II 72 00-175 Warszawa Polska

Serwis Apple? Nie mogłeś trafić lepiej!

Skorzystaj z wyspecjalizowanych usług serwisowych Apple w firmie MacLife. Sztab wykwalifikowanych serwisantów zlokalizowanych w 4 punktach w Polsce jest w stanie rozwiązać niemal każdy problem.

Naprawa iPhone

iPhone

Naprawa iPad

iPad

Naprawa Mac

Mac

Naprawa Apple watch

Apple watch

Naprawa iPod

iPod

Obsługa serwisowa firm

Obsługa serwisowa firm

Odzysk danych Apple

Odzyskiwanie danych

Szkolenia Apple

Szkolenia Apple

Trade-in

Trade-in

Napraw lokalnie lub zdalnie

Staramy się być wszędzie tam, gdzie nasi klienci, dlatego swoje serwisy posiadamy w Warszawie, Poznaniu oraz Trójmieście. Każdy z punktów posiada kadrę serwisową oraz bezpośrednie jednodniowe połączenie z pozostałymi placówkami, dzięki czemu przesłanie twojego produktu do np. centrali MacLife w celu wykonania rozszerzonej diagnozy nie stanowi problemu.

Jeśli jednak w twoim mieście nie ma punktu MacLife, nic straconego! Dla takich przypadków stworzyliśmy usługę door-to-door w której kurier DHL odbiera spod wskazanego adresu uszkodzony sprzęt, a po wykonaniu naprawy przywozi z powrotem. Gwarantujemy, że poświęcony na to czas będzie o rząd wielkości krótszy, a doświadczenia o niebo lepsze niż wizyta w lokalnym serwisie GSM.