Serwis iPhone - wspieramy wszystkie modele iPhonów

Naprawą i serwisem sprzętów Apple zajmujemy się od 2007 roku, czyli od momentu pojawienia się na rynku pierwszego iPhone'a. Dlatego do naprawy każdego z nich podchodzimy starannie i indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu niestraszne nam zbite szybki iPhone 6, wymagające wymiany baterie w iPhone 5s czy usterki iPhone 7. Serwis każdego iPhone to dla nas wyzwanie, ale też przyjemność. To nasza pasja od ponad 10 lat!

Twojego iPhone'a otoczymy kompleksową opieką - jesteśmy w stanie poradzić sobie z awarią zarówno głośnika, baterii czy kamery, jak i przycisków głośności, home oraz pozostałych wadliwych elementów. Zawsze z dokładnością i precyzją godną najlepszego serwisu iPhone.

iPhone
X
iPhone
8/8 Plus
iPhone
7/7 Plus
iPhone
6/6S/Plus
iPhone
5/5S/5C/SE
iPhone
4/4S
iPhone
3G/3GS
Wyślij iPhone do serwisu MacLife Nie możesz dotrzeć do naszego serwisu? Nic straconego! Odbierzemy go spod twoich drzwi, przeprowadzimy diagnozę, naprawimy i odeślemy z powrotem. Dowiedz się więcej ›

Szybko lub jeszcze szybciej!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy scentralizowany magazyn, który każdego dnia wypełniony jest po brzegi oryginalnymi częściami zamiennymi. Co to oznacza? Niezależnie od tego, czy to będzie naprawa iPhone 6s, czy iPhone 5 – czas realizacji będzie możliwie jak najkrótszy.

Masz już dość 14-dniowego oczekiwania na serwis iPhone'a? My nie tracimy czasu na zamawianie części, ponieważ mamy je na miejscu! Doskonale rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie kontakt ze światem! Przeciągająca się w nieskończoność naprawa iPhone'a nie powinna Ci go utrudniać!

Wygodne raty oraz minimum formalności

We współpracy z bankiem Credit Agricole stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie możliwość rozłożenia płatności za naprawę iPhone'a na wygodne raty. Gwarantujemy przy tym minimum formalności!
Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie wytłumaczymy Ci, jak skorzystać z płatności ratalnej za nasz serwis iPhone.

Rodzina produktów Apple

Prawdziwe minimum formalności

Aby uzyskać kredyt, podczas rozmowy telefonicznej z naszym doradcą finansowym potrzebne będą dane znajdujące się na dowodzie osobistym oraz informacje potwierdzające Twoje dochody.
W 95% przypadków ta jedna 5-minutowa rozmowa wystarczy aby rozłożyć naprawę Twojego iPhona na raty.

Odbierając naprawiony sprzęt z serwisu miej ze sobą dowód tożsamości oraz kod SMS który otrzymałeś od Credit Agricole "aktywujący" umowę ratalną.

MacLife - dlaczego warto nam zaufać?

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków - serwis lub naprawa iPhone w MacLife to wyłącznie oryginalne elementy, które zapewniają prawidłowe działanie sprzętu w kolejnych latach jego użytkowania.

Oryginalne części w MacLife Nieoryginalne części w innych serwisach
Oryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne Wyraźnie tańsze i gorsze zamienniki
Pojemność baterii jak w nowym iPhonie wyjętym z pudełka Rzeczywista pojemność mniejsza niż deklarowana na obudowie
Wykonane 1-5 cykle testowe pełnego ładowania i rozładowania Ogniwa z recyklingu, potrafią mieć po 300-600 cykli
Telefon działa bezproblemowo, poprawnie pokazuje poziom naładowania Podczas aktualizacji mogą pojawiać się błędy, stan naładowania może stać w miejscu
Gwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata Gwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem

Gwarancja

W MacLife będziesz na bieżąco informowany o statusie naprawy Twojego urządzenia. Nasza dopracowana metoda diagnoz i napraw iPhone zakłada precyzyjną dokumentację zdjęciową oraz testy telefonu zarówno przed, jak i po naprawie przeprowadzane przez dwóch niezależnych specjalistów.

Profesjonalizm

Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów, którzy mają za sobą już ponad 45 tysięcy napraw. Oferujemy wyceny mailowe oraz telefoniczne,
a każde uwagi naszych Klientów analizujemy dzięki badaniu poziomu satysfakcji po odebraniu iPhone'a z naprawy.

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS

Serwis zawsze tam, gdzie go potrzebujesz

Na terenie Polski posiadamy kilka serwisów i salonów sprzedaży. Specjalnie dla naszych Klientów spoza Warszawy, Poznania i Trójmiasta uruchomiliśmy również usługę door-to-door.
Sprawdź gdzie dostarczyć iPhone ›
Wyślij bezpłatnie do serwisu ›