fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Motorowa 10B 04-035 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Serwis i naprawa iPhone

Profesjonalny serwis naprawy iPhone na najwyższym poziomie? Szybka i kompleksowa naprawa sprzętu niezależnie od rodzaju usterki? Jesteś w miejscu, w którym każdy powierzony nam iPhone traktowany jest z największą uwagą i troską, a awaria sprzętu to nie problem, a wyzwanie. Jeśli interesują Cię najlepsze na rynku serwis i naprawa iPhone, poznaj nas bliżej i powierz swojego iPhone'a w ręce specjalistów.

Kompleksowa naprawa iPhone

Diagnoza, naprawa, testy - tak najkrócej moglibyśmy zdefiniować nasze działania w MacLife. Na każdym etapie naszym priorytetem jest najwyższa precyzja, rzetelność i sprawność wykonywania zadań. Dzięki temu nasi Klienci zyskują pewność prawidłowo zdefiniowanej usterki, jej odpowiedniej naprawy przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych oraz możliwości szybkiego użytkowania sprzętu. Serwis każdego iPhone'a to dla nas przyjemność, a trudne przypadki są wyzwaniem, któremu dzielnie stawiamy czoła. To nasza pasja od ponad 12 lat!

kierownik

"Uważaj! Części zamienne słabej jakości mogą spowodować błędne działanie sprzętu, a nawet jego uszkodzenie (np. płyty głównej). W MacLife pracujemy wyłącznie na elementach najwyższej jakości, dlatego gwarantujemy bezproblemową pracę przez kolejne lata."

— Krzysztof, kierownik serwisu Warszawa Przasnyska

Najdłuższa
gwarancja na rynku

długa gwarancja naprawyPodczas gdy konkurencja na wymienione części przyznaje 3 miesięczną gwarancję, my obejmujemy naprawy roczną ochroną.

niski poziom reklamacjiNasz poziom reklamacji oscyluje na poziomie 0.8 - 1.2% i jest do pozazdroszczenia nie tylko w branży Apple.

wysyłka naprawy kurieremJeśli zdarzy się, że Twój sprzęt musi wrócić do serwisu, wysyłkę realizujemy na nasz koszt, a diagnozie nadajemy wysoki priorytet.

poziom obsługi klientaNadzwyczajna Obsługa Klienta sprawa, że nawet reklamacja w MacLife to przyjemność. Rozumiemy twoje obawy i obdarzymy cię 100% wsparciem.

gwarancja zadowolenia

Ile trwa naprawa iPhone?

Awarie telefonów i brak możliwości swobodnego korzystania z nich to dzisiaj ogromne utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu. Poza tym wiemy, jak cenny jest czas naszych Klientów. Dlatego wszystkie naprawy iPhone realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. Jest to możliwe, ponieważ mamy szybki dostęp do naszego magazynu centralnego z oryginalnymi częściami centralnymi. My nic nie zamawiamy i na nic nie czekamy, Ty odzyskujesz swój iPhone niemal błyskawicznie. Naszym standardem jest proponowanie rozwiązań, które maksymalnie usprawniają serwis powierzonego nam sprzętu.

Sprawny iPhone to kwestia priorytetowa? Możesz skorzystać z opcji diagnozowania sprzętu w trybie przyspieszonym.

wysoka jakość usługiDlaczego sprawne naprawianie w MacLife to nie utopia tylko rzeczywistość? Ponieważ od początku naszej działalności tworzymy i wdrażamy autorskie procedury i rozwiązania które mają jedno zadanie - maksymalnie uprościć i przyspieszyć pracę.

krótki czas naprawy

Profesjonalny serwis iPhone

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Oferujemy nie tylko naprawy i serwis telefonów iPhone, ale i serwis Apple Watch, czy też serwis Mac. Po dokonaniu wnikliwej diagnozy naprawimy wszystkie, nawet te ukryte, usterki i wady Twojego sprzętu. Tak, aby korzystanie z niego nie sprawiało absolutnie żadnego kłopotu, za to dostarczało pełni satysfakcji. Wybierz MacLife i odzyskaj perfekcyjnie działający iPhone. Bądź w kontakcie, pracuj wygodnie, korzystaj z rozrywki tak, jak lubisz najbardziej. My kompleksowo i profesjonalnie zadbamy o Twój iPhone i inny powierzony nam sprzęt.

Scentralizowany
magazyn

Scentralizowany magazyn, który każdego dnia wypełniony jest po brzegi oryginalnymi częściami zamiennymi gwarantuje - niezależnie od tego, czy to będzie naprawa iPhone Xs Max, czy iPhone 4 - możliwe jak najkrótszy czas realizacji zlecenia.

dostępność części
kamera w iPhone

Kamera tylna- iPhone 6s

15 sztuk

dostępność części
bateria

Bateria - iPhone X

8 sztuk

Dlaczego MacLife,
a nie..?

Co takiego wyróżnia nas spośród dziesiątek innych serwisów? Szybkie realizacje napraw oraz roczna gwarancja zapewne przekona bardzo wielu. Dla pozostałych osób przygotowaliśmy listę dodatkowych argumentów.

niska cena naprawy

Ceny usług nie odbiegają od norm rynkowych

Udowadniamy, że profesjonalizm może iść w parze z atrakcyjną ceną. Traktując MacLife jako ostatnią deskę ratunku pozbawiasz się wykonania optymalnej naprawy. Gdzieś indziej było taniej o 30 czy 60 zł? Dodaj do tej kwoty koszty wysyłki, czas stracony na nieskuteczne reklamacje, obniżoną jakość części, a okaże się, że wydałeś w rzeczywistości więcej niż u nas.

oryginalne części

Montujemy części jedynie najwyższej jakości

Telefony iPhone są sprzętami zaprojektowanymi w najmniejszym detalu, gdzie każda część idealnie współgra z resztą komponentów. Apple nie pozostawiło miejsca na kompromisy. Nieoryginalna bateria nie tylko wpłynie negatywnie na długość czasu pracy, lecz również może uszkodzić układ ładowania na płycie głównej. W MacLife pracujemy wyłącznie na częściach oryginalnych.

* Wyjątkiem są zamienne moduły ekranu, które wprowadziliśmy niedawno do oferty.

największy serwis

Jesteśmy największym pogwarancyjnym serwisem w Polsce

Na rynku jesteśmy od 2007 roku i do dnia dzisiejszego wciąż się rozwijamy. Rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego nieustannie usprawniamy cały proces realizacji usługi- począwszy od ustalenia terminu, dalej poprzez kompleksową naprawę, a kończąc na jak najszybszym oddaniu urządzenia. Wiemy, że bardzo często to narzędzia pracy, dlatego też staramy się abyście mogli dalej działać bez obaw o długie przestoje. Wprowadzenie usługi door-to-door sprawia, że jesteśmy dostępni dla Was w całej Polsce.

dobra opinia

Zależy nam na dobrej opinii

To bardzo ważny argument, choć na pierwszy rzut oka taki się nie wydaje. Na polskim rynku serwisowym istniejemy już od ponad 12 lat i nigdzie się nie wybieramy. Dlatego pozytywne doświadczenia klientów są dla nas tak ważne. Punkty nastawione na maksymalizację zysków kosztem satysfakcji użytkowników nie przejmują się tym, czy za rok będą zmuszone do zmiany nazwy bądź lokalizacji.

dlaczego maclife

Pracujemy dla ludzi, nie dla petentów

U nas każdy klient czuje się tak, jakby był słońcem, wokół którego obraca się planeta MacLife Zawsze witamy z uśmiechem i po imieniu, dzwonimy bez przypominania się. Dlaczego? Bo wiemy, że istniejemy dzięki Wam.

Naprawy iPhone
bez wychodzenia z domu

Serwis lub naprawa iPhone w Twoim mieście? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych. Możesz również skorzystać z wygodnej opcji bezpłatnej wysyłki sprzętu do naszego serwisu. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, Twój iPhone bezpiecznie i szybko trafi w ręce specjalistów. Naszym Klientom oferujemy kilka wygodnych metod wysyłki sprzętu oraz opcję wysyłki na własną rękę – Ty decydujesz. Naprawiony i przetestowany iPhone równie szybko i bezpiecznie wróci pod wskazany przez Ciebie adres. To rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i pozwalające oszczędzić mnóstwo czasu.

Na terenie polski posiadamy klika serwisów i salonów sprzedaży gotowych w każdej chwili rozwiązać twój problem.

Specjalnie dla naszych klientów spoza Warszawy i Poznania uruchomiliśmy również usługę door-to-door.