fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Szaserów 105A 04-335 Warszawa Polska Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Przasnyska 4 01-756 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska Aleja Grunwaldzka 103A 80-236 Gdańsk Polska

Serwis i naprawa iPhone

Twojego smartfona otoczymy kompleksową opieką - jesteśmy w stanie poradzić sobie z awarią zarówno głośnika, baterii, kamery jak i przycisków głośności, home oraz pozostałych wadliwych elementów. Zawsze z dokładonością i precyzją godną najlepszego serwisu iPhone.

Naprawą i wsparciem sprzętów Apple zajmujemy się od 2007 roku, czyli od momentu pojawienia się na rynku pierwszego iPhone 2G. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, niestraszne są nam zbite szybki iPhone Xs, odzyskiwanie danych z płyt głównych iPadów czy nawet obszerne zalania Macbooków. Serwis każdego iPhone'a to dla nas przyjemność, a trudne przypadki są wyzwaniem, któremu dzielnie stawiamy czoła. To nasza pasja od ponad 12 lat!

kierownik

"Uważaj! Części zamienne słabej jakości mogą spowodować błędne działanie sprzętu, a nawet jego uszkodzenie (np. płyty głównej). W MacLife pracujemy wyłącznie na elementach najwyższej jakości, dlatego gwarantujemy bezproblemową pracę przez kolejne lata."

— Krzysztof, kierownik serwisu Warszawa Szaserów

Najdłuższa
gwarancja na rynku

długa gwarancja naprawyPodczas gdy konkurencja na wymienione części przyznaje 3 miesięczną gwarancję, my obejmujemy naprawy roczną ochroną.

niski poziom reklamacjiNasz poziom reklamacji oscyluje na poziomie 0.8 - 1.2% i jest do pozazdroszczenia nie tylko w branży Apple.

wysyłka naprawy kurieremJeśli zdarzy się, że Twój sprzęt musi wrócić do serwisu, wysyłkę realizujemy na nasz koszt, a diagnozie nadajemy wysoki priorytet.

poziom obsługi klientaNadzwyczajna Obsługa Klienta sprawa, że nawet reklamacja w MacLife to przyjemność. Rozumiemy twoje obawy i obdarzymy cię 100% wsparciem.

gwarancja zadowolenia

Czas naprawy liczony w godzinach a nie tygodniach

Masz już dość tygodniowego oczekiwania na naprawę iPhone i ciągłego zbywania?

My nie tracimy czasu na zamawianie części, ponieważ mamy je na miejscu! Doskonale rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie kontakt ze światem! Przeciągająca się w nieskończoność naprawa iPhone-a nie powinna Ci go utrudniać!

wysoka jakość usługiDlaczego sprawne naprawianie w MacLife to nie utopia tylko rzeczywistość? Ponieważ od początku naszej działalności tworzymy i wdrażamy autorskie procedury i rozwiązania które mają jedno zadanie - maksymalnie uprościć i przyspieszyć pracę.

krótki czas naprawy

Scentralizowany
magazyn

Scentralizowany magazyn, który każdego dnia wypełniony jest po brzegi oryginalnymi częściami zamiennymi gwarantuje - niezależnie od tego, czy to będzie naprawa iPhone Xs Max, czy iPhone 4 - możliwe jak najkrótszy czas realizacji zlecenia.

dostępność części
kamera w iPhone

Kamera tylna- iPhone 6s

15 sztuk

dostępność części
bateria

Bateria - iPhone X

8 sztuk

Dlaczego MacLife,
a nie..?

Co takiego wyróżnia nas spośród dziesiątek innych serwisów? Szybkie realizacje napraw oraz roczna gwarancja zapewne przekona bardzo wielu. Dla pozostałych osób przygotowaliśmy listę dodatkowych argumentów.

niska cena naprawy

Ceny usług nie odbiegają od norm rynkowych

Udowadniamy, że profesjonalizm może iść w parze z atrakcyjną ceną. Traktując MacLife jako ostatnią deskę ratunku pozbawiasz się wykonania optymalnej naprawy. Gdzieś indziej było taniej o 30 czy 60 zł? Dodaj do tej kwoty koszty wysyłki, czas stracony na nieskuteczne reklamacje, obniżoną jakość części, a okaże się, że wydałeś w rzeczywistości więcej niż u nas.

oryginalne części

Montujemy części jedynie najwyższej jakości

Telefony iPhone są sprzętami zaprojektowanymi w najmniejszym detalu, gdzie każda część idealnie współgra z resztą komponentów. Apple nie pozostawiło miejsca na kompromisy. Nieoryginalna bateria nie tylko wpłynie negatywnie na długość czasu pracy, lecz również może uszkodzić układ ładowania na płycie głównej. W MacLife pracujemy wyłącznie na częściach oryginalnych.

* Wyjątkiem są zamienne moduły ekranu, które wprowadziliśmy niedawno do oferty.

największy serwis

Jesteśmy największym pogwarancyjnym serwisem w Polsce

Na rynku jesteśmy od 2007 roku i do dnia dzisiejszego wciąż się rozwijamy. Rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego nieustannie usprawniamy cały proces realizacji usługi- począwszy od ustalenia terminu, dalej poprzez kompleksową naprawę, a kończąc na jak najszybszym oddaniu urządzenia. Wiemy, że bardzo często to narzędzia pracy, dlatego też staramy się abyście mogli dalej działać bez obaw o długie przestoje. Wprowadzenie usługi door-to-door sprawia, że jesteśmy dostępni dla Was w całej Polsce.

dobra opinia

Zależy nam na dobrej opinii

To bardzo ważny argument, choć na pierwszy rzut oka taki się nie wydaje. Na polskim rynku serwisowym istniejemy już od ponad 12 lat i nigdzie się nie wybieramy. Dlatego pozytywne doświadczenia klientów są dla nas tak ważne. Punkty nastawione na maksymalizację zysków kosztem satysfakcji użytkowników nie przejmują się tym, czy za rok będą zmuszone do zmiany nazwy bądź lokalizacji.

dlaczego maclife

Pracujemy dla ludzi, nie dla petentów

U nas każdy klient czuje się tak, jakby był słońcem, wokół którego obraca się planeta MacLife Zawsze witamy z uśmiechem i po imieniu, dzwonimy bez przypominania się. Dlaczego? Bo wiemy, że istniejemy dzięki Wam.

iPhone serwis zawsze tam,
gdzie go potrzebujesz

Na terenie polski posiadamy klika serwisów i salonów sprzedaży gotowych w każdej chwili rozwiązać twój problem.

Specjalnie dla naszych klientów spoza Warszawy, Poznania i Trójmiasta uruchomiliśmy również usługę door-to-door.