Wspieramy wszystkie modele iPhonów

iPhone
7/7 Plus
iPhone
6/6S/Plus
iPhone
5/5S/5C/SE
iPhone
4/4S
iPhone
3G/3GS

Serwisowaniem iPhonów zajmujemy się nieprzerwanie od 2007 roku, czyli od czasu premiery pierwszego iPhona! Zbita szyba w iPhone 2G? Zużyta bateria w iPhone 3GS? Brak dźwięków w iPhone 4S? Nieprawidłowo działający dotyk w iPhone 6S Plus? To wszystko naprawiamy od przeszło 10 lat!

Nasz zcentralizowany magazyn zawiera tysiące pozycji i dziesiątki tysięcy elementów dzięki czemu naprawę każdego modelu iPhona możemy zrealizować w mgnieniu oka, bez względu na to czy chodzi o uszkodzony układ na płycie głównej, wadliwą kamerę czy niedziałający przycisk.

Wyślij iPhone do serwisu MacLife Nie możesz dotrzeć do naszego serwisu? Nic straconego! Odbierzemy go spod twoich drzwi, przeprowadzimy diagnozę, naprawimy i odeślemy z powrotem. Dowiedz się więcej ›

Szybko lub na poczekaniu

Denerwuje Cię termin 14 dni roboczych w przypadku najprostszych nawet usterek w innych serwisach? W MacLife naprawa może trwać nawet poniżej godziny! Dzięki autorskiemu systemowi serwisowo-magazynowego połączonemu z rozwiązaniami niemieckiej firmy SSI-Schäfer oraz utrzymywaniu wysokich stanów części, w MacLife nie doświadczysz długiego czasu oczekiwania na dostawę elementów.

W przypadku niektórych napraw lub dodatkowej usługi wysokiego priorytetu możesz cieszyć się sprawnym iPhonem od ręki. Nie wierzysz? Sprawdź!

My rozkładamy sprzęt, a ty rozkładasz płatność na raty

Wraz z bankiem Credit Agricole umożliwiliśmy realizację napraw telefonów iPhone w dogodnych ratach, a to wszystko bez zbędnych formalności i wypełniania jakichkolwiek dokumentów. Pięć minut oraz jedna rozmowa telefoniczna wystarczą, aby rozłożyć płatność na wybraną liczbę miesięcy, płacąc dodatkowo jedynie 0,5% w skali miesiąca!

W celu realizacji naprawy w systemie ratalnym lub wykonania szczegółowej kalkulacji zaloguj się do swojej naprawy w systemie serwisowym bądź zadzwoń do nas.

Rodzina produktów Apple

Prawdziwe minimum formalności

Aby uzyskać kredyt, podczas rozmowy telefonicznej z naszym doradcą finansowym potrzebne będą dane znajdujące się na dowodzie osobistym oraz informacje potwierdzające Twoje dochody. W 95% przypadków ta jedna 5-minutowa rozmowa wystarczy aby rozłożyć naprawę Twojego iPhona na raty.

Odbierając naprawiony sprzęt z serwisu miej ze sobą dowód tożsamości oraz kod SMS który otrzymałeś od Credit Agricole "aktywujący" umowę ratalną.

Dlaczego MacLife, a nie inny serwis?

W MacLife przy realizacji napraw iPhonów wykorzystujemy wyłącznie oryginalne elementy. Powodem takiej polityki jest znacząca różnica jakości pomiędzy zamiennikiem, a oryginałem. Wychodzimy z założenia, że jakość nie uznaje kompromisów.

Oryginalne części w MacLife Nieoryginalne części w innych serwisach
Oryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne Wyraźnie tańsze i gorsze zamienniki
Pojemność baterii jak w nowym iPhonie wyjętym z pudełka Rzeczywista pojemność mniejsza niż deklarowana na obudowie
Wykonane 1-5 cykle testowe pełnego ładowania i rozładowania Ogniwa z recyklingu, potrafią mieć po 300-600 cykli
Telefon działa bezproblemowo, poprawnie pokazuje poziom naładowania Podczas aktualizacji mogą pojawiać się błędy, stan naładowania może stać w miejscu
Gwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata Gwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem

Nie zostawiamy klienta bez pomocy...

Wymieniłeś gdzieś zbity panel, na matrycy pojawiły się pasy, a serwis uchyla się od odpowiedzialności mówiąc, że wymienili w iPhone samą szybę? W MacLife nie doświadczysz podobnych sytuacji. Gwarantujemy naprawy telefonów tylko na oryginalnych elementach wraz z serwisem najwyższej jakości.

...ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość

Przez lata wypracowaliśmy idealną metodę diagnoz oraz napraw telefonów iPhone — dokumentacja zdjęciowa, testy przed i po naprawie wykonywanie przez dwie niezależne osoby, wyceny mailowe oraz telefoniczne, badanie poziomu satysfakcji po odebraniu iPhona z naprawy. Jest to wiedza i procedury oparte o doświadczenie z ponad 45 tysiącami napraw!

Długa gwarancja na naprawę
Gwarancja na każdą naprawę
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Wykwalifikowana kadra serwisantów
Dokumentacja zdjęcia do każdej naprawy
Jawna dokumentacja zdjęciowa do każdej naprawy
Powiadomienia e-mail oraz SMS
Powiadomienia e-mail oraz SMS

Znajdziesz nas wszędzie

Swoje serwisy oraz salony sprzedaży posiadamy w kilku miastach na terenie Polski. Dla osób spoza Warszawy, Poznania i Trójmiasta uruchomiliśmy usługę door-to-door.
Sprawdź gdzie dostarczyć iPhone › Wyślij bezpłatnie do serwisu ›