fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Motorowa 10B 04-035 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Szkolenia Apple - macOS i iOS

Czy wiesz, że... nie wykorzystujesz w pełni swojego urządzenia? My też nie. Ale wiemy, że możemy pokazać Ci wszystkie jego funkcje oraz odkryć możliwości jakie w nim drzemią. Nieznależnie od tego czy myślisz o iPhone lub MacBooku, nie ma przed nami tajemnic.

Poznaj swoje jabłko

Poznaj system który jest sercem komputerów Apple. To m.in. dzięki niemu praca na tych produktach jest tak przyjemna i wyjątkowa.

Sposób i miejsce gromadzenia plików, niespotykany w Windowsie pasek Findera, widgety, odmienne podejście do instalacji oraz usuwania programów, prawa dostępu - to tylko niektóre z różnic z którymi spotkasz się podczas przesiadki na system macOS.

Pomoc nie tylko on-line!

Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki tysięcy obsłużonych klientów utwierdziły nas w przekonaniu, że nie ma głupich pytań. Każdą rozterkę oraz wątpliwość traktujemy z najwyższym priorytetem, jeśli nie jesteś w stanie znaleźć rozwiązania swojego problemu, zapraszamy do jednego z naszych punktów oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego.