fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Motorowa 10B 04-035 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Zamień stary sprzęt na nowy

Z początkiem stycznia 2016 roku uruchomiliśmy platformę MacLife trade-in umożliwiającą wymianę starego sprzętu Apple na nowy, w preferencyjnych cenach. Nie musisz już martwić się o zbyt urządzenia - w MacLife z góry wiesz jaki otrzymasz upust.

Każdy sprawny iPhone, iPad lub komputer Mac możesz wymienić na fabrycznie nowy sprzęt z aktualnej oferty Apple.

Wymiana starego sprzętu Apple

Nie masz czasu na tworzenie ogłoszeń sprzedaży swojego sprzętu? Nie chcesz umawiać się z nieznajomymi? Przy pomocy MacLife trade-in spieniężysz swoje urządzenie w mgnieniu oka! Przyjęcie, szybka weryfikacja poprawności działania i w przeciągu 3 dni pieniądze są już na Twoim koncie.

trade in

Szybka wycena online

Wpisując numer seryjny urządzenia możesz sprawdzić ile otrzymasz w MacLife za swój sprzęt Apple. Wycena obowiązuje sprzęt w pełni sprawny, dostarczany wraz z oryginalnymi akcesoriami oraz pudełkiem. Przed ostateczną akceptacją przeprowadzany jest pełny test urządzenia.

Serwis może odmówić zakupu, jeśli przedmiot transakcji posiada znaczne uszkodzenia wizualne. Dane znajdujące się na nośnikach zostają usunięte. Na sprzedającym ciąży więc odpowiedzialność za ich archiwizację.

Przygotuj numer seryjny oraz zdjęcia i wyślij na na czacie iMessage lub emailem na serwis@maclife.pl