Zamień stary sprzęt na nowy dzięki MacLife trade-in

Z początkiem stycznia 2016 roku uruchomiliśmy platformę MacLife trade-in umożliwiającą wymianę starego sprzętu Apple na nowy, w preferencyjnych cenach. Nie musisz już martwić się o zbyt urządzenia - w MacLife z góry wiesz jaki otrzymasz upust.

Każdy sprawny iPhone, iPad lub komputer Mac możesz wymienić na fabrycznie nowy sprzęt z aktualnej oferty Apple.

Skup jabłek. Szybki i opłacalny

Nie masz czasu na tworzenie ogłoszeń sprzedaży swojego sprzętu? Nie chcesz umawiać się z nieznajomymi? Przy pomocy MacLife trade-in spieniężysz swoje urządzenie w mgnieniu oka! Przyjęcie, szybka weryfikacja poprawności działania i w przeciągu 3 dni pieniądze są już na Twoim koncie.

Sprzedaj kup sprzęt Apple

Szybka wycena online

Wpisując numer seryjny urządzenia możesz sprawdzić ile otrzymasz w MacLife za swój sprzęt Apple. Wycena obowiązuje sprzęt w pełni sprawny, dostarczany wraz z oryginalnymi akcesoriami oraz pudełkiem. Przed ostateczną akceptacją przeprowadzany jest pełny test urządzenia.

Serwis może odmówić zakupu, jeśli przedmiot transakcji posiada znaczne uszkodzenia wizualne. Dane znajdujące się na nośnikach zostają usunięte. Na sprzedającym ciąży więc odpowiedzialność za ich archiwizację.