Witaj na stronie wsparcia MacLife

Na stronach wsparcia udostępniamy aplikację web'ową umożliwiającą podgląd stanu naprawy realizowanej w MacLife. Od teraz sam możesz sprawdzić diagnozę, postęp naprawy oraz zobaczyć zdjęcia sprzętu. Dodatkowo zamówisz kuriera bez wychodzenia z domu, a nawet zapłacisz za wykonaną usługę za pośrednictwem systemu Przelewy24. Tak zaawansowany system znajdziesz tylko w MacLife!

Sprawdź postęp naprawy

Wpisz w poniższy formularz numer naprawy oraz numer seryjny sprzętu. Informacje te znajdziesz na potwierdzeniu przyjęcia lub w wiadomości SMS/e-mail. W ten sposób uzyskasz dostęp do informacji o postępie naprawy, zdjęć sprzętu, możliwość opłacenia kosztów, uruchomienia kredytu itp.

Wyślij produkt Apple do naprawy

Jeśli chcesz wysłać sprzęt do MacLife za pośrednictwem naszego lub własnego kuriera, kliknij w przycisk i wypełnij formularz wysyłkowy. W ostatnim kroku wygenerowany zostanie dokument PDF, który należy wydrukować, podpisać i załączyć do przesyłki. Dobrze zapakowane urządzenie wydaj kurierowi.

Wyślij sprzęt

Uważaj na podrabiane części!

Niektóre części zamienne mogą posiadać błędy projektowe w efekcie stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa dla zdrowia lub życia użytkownika. Tylko oryginalne elementy Apple gwarantują bezawaryjną pracę urządzenia.

MacLife w swoich usługach nie korzysta z zamienników których jakość jest wątpliwa. Wychodzimy bowiem z założenia, że jakość nie uznaje kompromisów.

Tylko oryginalne w MacLife