fb
MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Motorowa 10B 04-035 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska

Serwis i naprawa MacBook

Profesjonalny serwis MacBook'a to stuprocentowa gwarancja sprawnego sprzętu. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług i Twój Mac będzie znów niezawodnie towarzyszyć Ci w pracy czy też w rozrywce. Jeśli oczekujesz najlepszych rezultatów naprawy i pewności, że Twój Mac znajduje się w rękach ekspertów, nasz serwis MacBook to rozwiązanie dla Ciebie.

Naprawimy
każdego
Mac'a!

zaleta serwisu Małe i przenośne Od przeszło 16 lat naprawiamy sprzęt przenośny Apple. Przez ten czas wiele się zmieniło: nastąpiło przejście z architektury procesorów PowerPC na Intel, zmiana chipsetów graficznych ATI na nVIDIA i Intel, zrezygnowano z napędów optycznych, portów ethernet, USB 2.0. Niezmiennie jednak naprawiamy MacBooki i niezmiennie jesteśmy w tym najlepsi.

zaleta serwisu Większe i stacjonarne Nie uciekamy od serwisowania cięższych, często klejonych, a nie skręcanych modeli stacjonarnych takich jak iMac, Mac Pro oraz Mac mini. Tu również zdarzają się zalania, przepięcia z sieci elektrycznej oraz samoistne uszkodzenia. Praca przy mikroskopie, wymiana układów w technologii BGA oraz SMD nie są dla nas problemem, a codziennym wyzwaniem.

zaleta serwisu Urządzenia dodatkowe Drugi monitor Cinema Display, kopia zapasowa na Time Capsule, dostęp do internetu poprzez AirPort, Magic Trackpad zamiast myszy... to akcesoria które również mogą ulec awarii i które również szybko i sprawnie naprawisz w MacLife.

wysoka jakość naprawy

Kompleksowa naprawa MacBook’a

Serwisując powierzony nam sprzęt, działamy kompleksowo. Dokonujemy analizy urządzenia, definiujemy problem i rozwiązujemy go w sposób, który ogranicza konieczność wymiany części. Uszkodzony element wymieniamy w ostateczności, gdy inne rozwiązania zawiodą, ponieważ najczęściej wiąże się w większym kosztem, co dla naszych Klientów ma zasadnicze znaczenie. Podczas naprawy MacBook'a korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.

Jeśli Twój MacBook wymaga naprawy – służymy profesjonalną pomocą, popartą wieloletnim doświadczeniem i nieustannie rozwijanymi kompetencjami. Dzięki rzetelnej diagnozie docieramy do nawet najbardziej skomplikowanych problemów i awarii sprzętu. MacBook nie ma przed nami tajemnic.

czas naprawy

Naprawa MacBook – serwis na odległość lub na miejscu

Szanujemy Twój czas i dbamy o Twój komfort. Przekonaj się i sprawdź! Proponujemy rozwiązania, które maksymalnie usprawniają serwis powierzonego nam sprzętu. Serwis MacBook'a wykonujemy w najdogodniejszy dla Ciebie sposób. To Twoja pewność braku opóźnień i pełnej wygody.

Sprawdź także nasz serwis iPhone'a.

technik

"Niektóre serwisy wolą wymienić cały moduł zamiast wadliwej części dla ułatwienia sobie pracy. Nie przekłada się to ani na jakość ani na cenę. W MacLife posiadamy zespół techników, który usunie każdy problem u podstaw."

— Mateusz, technik w MacLife Poznań

Serwis komputerów Mac – zakres usług

Wypracowane procedury i przyjęte standardy pozwalają nam działać sprawnie i zgodnie ze sztuką serwisowania MacBook'a. Każde zlecenie obejmuje tutaj kilka kluczowych etapów!

  1. Wycena i określenie czasu naprawy (także zdalnie!) – jeszcze zanim powierzysz nam swój sprzęt, wiesz, czego się spodziewać.
  2. Przyjęcie MacBook'a do naprawy – już na wstępie wykonujemy szczegółowe fotografie sprzętu.
  3. Diagnoza – natychmiast dowiadujesz się, na czym polega problem i jak chcemy go rozwiązać.
  4. Naprawa – wykonane zdjęcia stanowią dokumentację wykonanych czynności. Będziemy także informować Cię na bieżąco o postępach.
wysoka jakość

dobre częściOryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne

dobre częściOgniwa litowo-polimerowe z nanocząsteczkami srebra, przystosowane do wykonania ponad 1000 cykli

dobre częściZdecydowanie wydłużona praca komputera na baterii, taka jak zaraz po zakupie komputera

dobre częściKomputer działa stabilnie, ładuje i rozładowuje się

dobre częściOgniwo posiada zabezpieczenie elektroniczne przed pełnym rozładowaniem (co mogłoby spowodować uszkodzenie)

dobre częściWykonane 1-5 cykle testowe pełnego ładowania i rozładowania

dobre częściGwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata

złe częściWyraźnie tańsze i gorsze zamienniki

złe częściOgniwa litowo-jonowe o żywotności około 500 cykli i dłuższym czasie ładowania

złe częściNiewielki bądź niezauważalny wzrost w porównaniu do wcześniejszej, zużytej baterii

złe częściKomputer może wyłączać się w losowych momentach, bez względu na procent naładowania

złe częściBrak zabezpieczenia, możliwość całkowitego rozładowania baterii do poziomu 0%

złe częściOgniwa z recyklingu, potrafią mieć po 500-1000 cykli

złe częściGwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem