Serwis i naprawa Apple MacBook

Małe i przenośne. Od przeszło 11 lat naprawiamy MacBooki Apple. Przez ten czas wiele się zmieniło: nastąpiło przejście z architektury procesorów PowerPC na Intel, zmiana chipsetów graficznych ATI na nVIDIA i Intel, zrezygnowano z napędów optycznych, portów ethernet, USB 2.0. Niezmiennie jednak naprawiamy MacBooki i niezmiennie jesteśmy w tym najlepsi.

MacBook Pro Retina MacBook Air MacBook

Większe i stacjonarne. Nie uciekamy od serwisowania cięższych, często klejonych a nie skręcanych modeli stacjonarnych takich jak iMac, Mac Pro oraz Mac mini. Tu również zdarzają się zalania, przepięcia z sieci elektrycznej oraz zdarzenia losowe jak np. upadek. Praca przy mikroskopie, wymiana układów w technologii BGA oraz SMD nie są dla nas problemem, a codziennym wyzwaniem.

iMac Mac Pro Mac mini

Urządzenia dodatkowe. Drugi monitor Cinema Display, kopia zapasowa na Time Capsule, dostęp do internetu poprzez AirPort, Magic Trackpad zamiast myszy, klawiatura... to akcesoria które również mogą ulec awarii i które również szybko i sprawnie naprawisz w MacLife.

Spokojnie, sprzęt jest w dobrych rękach

Oddając swój sprzęt do serwisu MacLife, nie musisz się martwić, czy komputer wróci w dokładnie takim samym stanie wizualnym w jakim do nas dotarł. Wiemy, że maki to coś więcej niż narzędzie pracy. To również świetny design, który niezakłócony jakimikolwiek rysami wygląda po prostu obłędnie! Nasze przekonania oraz wypracowane przez lata standardy, nie pozwalają obchodzić się z nim więc inaczej, jak z dzieckiem.

Każdy serwisowany komputer jest dokładnie fotografowany na etapie przyjęcia, diagnozowania i naprawy.

Masz wątpliwości? Pomożemy Ci je rozwiać!

Chcesz mieć pewność, że naprawa Twojego MacBook'a, iMac'a lub Mac'a Pro odbędzie się na oryginalnych elementach, zgodnie ze sztuką oraz gwarancją? Nie mogłeś trafić lepiej, ponieważ w MacLife wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Wychodzimy bowiem z założenia, iż jakość nie uznaje kompromisów.

Oryginalne części w MacLife Nieoryginalne części w innych serwisach
Oryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne Wyraźnie tańsze i gorsze zamienniki
Ogniwa litowo-polimerowe z nanocząsteczkami srebra, przystosowane do wykonania ponad 1000 cykli Ogniwa litowo-jonowe o żywotności około 500 cykli i dłuższym czasie ładowania
Zdecydowanie wydłużona praca komputera na baterii, taka jak zaraz po zakupie komputera Niewielki bądź niezauważalny wzrost w porównaniu do wcześniejszej, zużytej baterii
Komputer działa stabilnie, ładuje i rozładowuje się Komputer może wyłączać się w losowych momentach, bez względu na procent naładowania
Ogniwo posiada zabezpieczenie elektroniczne przed pełnym rozładowaniem (co mogłoby spowodować uszkodzenie) Brak zabezpieczenia, możliwość całkowitego rozładowania baterii do poziomu 0%
Wykonane 1-5 cykle testowe pełnego ładowania i rozładowania Ogniwa z recyklingu, potrafią mieć po 500-1000 cykli
Gwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata Gwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem

Sztuką jest naprawić, a nie wymienić

Procedury w serwisach gwarancyjnych są bezlitosne zarówno dla uszkodzonego sprzętu jak i ich właścicieli - wszystko co działa nieprawidłowo kwalifikuje się jedynie do wymiany modułowej. Jeśli więc np. nie działa Ci jeden klawisz klawiatury, wymienić musisz aluminiową obudowę, klawiaturę, baterię oraz touchpad, a wszystko to za kwotę kilku tysięcy złotych!

W naszym serwisie staramy się w pierwszej kolejności naprawić uszkodzone elementy, a dopiero gdy ta czynność nie gwarantuje 100% poprawnego działania wymieniamy je.

My rozkładamy sprzęt, a ty rozkładasz płatność na raty

Wraz z bankiem Credit Agricole umożliwiliśmy realizację napraw wszystkich typów komputerów Apple w dogodnych ratach, a to wszystko bez zbędnych formalności i wypełniania jakichkolwiek dokumentów. Pięć minut oraz jedna rozmowa telefoniczna wystarczą, aby rozłożyć płatność na wybraną liczbę miesięcy, płacąc dodatkowo jedynie 0,5% w skali miesiąca!

W celu realizacji naprawy w systemie ratalnym lub wykonania szczegółowej kalkulacji zaloguj się do swojej naprawy w systemie serwisowym bądź zadzwoń do nas.

Rodzina produktów Apple

Prawdziwe minimum formalności.

Aby uzyskać kredyt, podczas rozmowy telefonicznej z naszym doradcą finansowym potrzebne będą dane znajdujące się na dowodzie osobistym oraz informacje potwierdzające Twoje dochody. W 95% przypadków ta jedna 5-minutowa rozmowa wystarczy aby rozłożyć naprawę Twojego MacBooka, iMaca lub Maca Pro na raty.

Odbierając naprawiony sprzęt z serwisu miej ze sobą dowód tożsamości oraz kod SMS który otrzymałeś od Credit Agricole "aktywujący" umowę ratalną.

Wyślij Mac do serwisu MacLife bezpłatnie Przekonały Cię argumenty, ale problemem jest zbyt duża odległość? Mieliśmy to na uwadze projektując bezpłatną usługę odbioru komputera spod wskazanego przez Ciebie adresu! Sprawdź jakie to proste ›

Znajdziesz nas wszędzie

Swoje serwisy oraz salony sprzedaży posiadamy w kilku miastach na terenie Polski. Dla osób spoza Warszawy, Poznania i Trójmiasta uruchomiliśmy usługę door-to-door.Sprawdź gdzie dostarczyć komputer Mac › Wyślij bezpłatnie do serwisu ›