MacLife - serwis Apple serwis@maclife.pl +48 (22) 465-97-15 PLN, EUR, USD Cash, Credit Card Monday to Friday 08:00-20:00 Szaserów 105A 04-335 Warszawa Polska Puławska 31 02-508 Warszawa Polska Przasnyska 4 01-756 Warszawa Polska Głogowska 58 60-738 Poznań Polska Aleja Grunwaldzka 103A 80-236 Gdańsk Polska

Spokojnie,
Mac jest w dobrych rękach

Oddając swój komputer do serwisu MacLife, nie musisz się martwić. Jesteśmy świadomi wartości powierzonego sprzętu, dlatego nam także zależy na jak najszybszej eliminacji problemu, tak aby Mac mógł znów służyć do pracy, komunikacji czy rozrywki.

Nasze przekonania oraz wypracowane przez lata standardy, nie pozwalają obchodzić się z nim więc inaczej, jak z dzieckiem. Każdy serwisowany Mac jest dokładnie fotografowany na etapie przyjęcia, diagnozowania i naprawy.

Naprawicie?
Naprawimy!

Małe i przenośne Od przeszło 15 lat naprawiamy sprzęt przenośny Apple. Przez ten czas wiele się zmieniło: nastąpiło przejście z architektury procesorów PowerPC na Intel, zmiana chipsetów graficznych ATI na nVIDIA i Intel, zrezygnowano z napędów optycznych, portów ethernet, USB 2.0. Niezmiennie jednak naprawiamy MacBooki i niezmiennie jesteśmy w tym najlepsi.

Większe i stacjonarne Nie uciekamy od serwisowania cięższych, często klejonych, a nie skręcanych modeli stacjonarnych takich jak iMac, Mac Pro oraz Mac mini. Tu również zdarzają się zalania, przepięcia z sieci elektrycznej oraz samoistne uszkodzenia. Praca przy mikroskopie, wymiana układów w technologii BGA oraz SMD nie są dla nas problemem, a codziennym wyzwaniem.

Urządzenia dodatkowe Drugi monitor Cinema Display, kopia zapasowa na Time Capsule, dostęp do internetu poprzez AirPort, Magic Trackpad zamiast myszy... to akcesoria które również mogą ulec awarii i które również szybko i sprawnie naprawisz w MacLife.

W MacLife
cenimy czas
naszych Klientów

Przeprowadź zdalną wycenę naprawy

Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy skuteczne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest szybkie zdiagnozowanie problemu oraz jego wycena online. Skorzystaj z zautomatyzowanego asystenta, który pomoże wytypować prawdopodobnie uszkodzony element oraz w prosty sposób pozwoli zgłosić produkt do serwisu.

U nas – bez potrzeby wychodzenia z domu, dowiesz się, jaki będzie całkowity koszt usługi oraz ile potrwa naprawa. O poszczególnych etapach realizacji zlecenia będziesz informowany za pomocą SMS lub maila. W razie jakichkolwiek pytań możesz także skorzystać z inteligentnej infolinii, która rozpozna Twoje zlecenie i połączy Cię z odpowiednim technikiem.

Sztuką jest naprawić, a nie wymienić

Procedury w serwisach gwarancyjnych są bezlitosne zarówno dla uszkodzonego sprzętu jak i ich właścicieli - wszystko co działa nieprawidłowo kwalifikuje się jedynie do wymiany modułowej. Jeśli więc np. nie działa Ci jeden klawisz klawiatury, wymienić musisz aluminiową obudowę, klawiaturę, baterię oraz touchpad, a wszystko to za kwotę nawet kilku tysięcy złotych!

W naszym serwisie staramy się w pierwszej kolejności naprawić uszkodzone elementy. Jeśli ta czynność nie przynosi oczekiwanego efektu, proponujemy wymianę ale nie całego modułu, a wyłącznie uszkodzonej części!

"Niektóre serwisy wolą wymienić cały moduł zamiast wadliwej części dla ułatwienia sobie pracy. Nie przekłada się to ani na jakość ani na cenę. W MacLife posiadamy zespół techników, który usunie każdy problem u podstaw."

— Mateusz, technik w MacLife Poznań

Masz wątpliwości? Pomożemy Ci je rozwiać!

Chcesz mieć pewność, że twój MacBook Air, iMac, Mac Pro lub Mac mini zostanie naprawiony zgodnie ze sztuką oraz gwarancją? Nie mogłeś trafić lepiej, ponieważ w MacLife wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Wychodzimy bowiem z założenia, iż jakość nie uznaje kompromisów.

Stworzyliśmy zestawienie, które pokazuje istotne różnice między przykładową oryginalną częścią, a zamiennikiem. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy ci podjąć najlepszą decyzję.

Oryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne

Ogniwa litowo-polimerowe z nanocząsteczkami srebra, przystosowane do wykonania ponad 1000 cykli

Zdecydowanie wydłużona praca komputera na baterii, taka jak zaraz po zakupie komputera

Komputer działa stabilnie, ładuje i rozładowuje się

Ogniwo posiada zabezpieczenie elektroniczne przed pełnym rozładowaniem (co mogłoby spowodować uszkodzenie)

Wykonane 1-5 cykle testowe pełnego ładowania i rozładowania

Gwarancja producenta na prawidłowe działanie przez kolejne lata

Wyraźnie tańsze i gorsze zamienniki

Ogniwa litowo-jonowe o żywotności około 500 cykli i dłuższym czasie ładowania

Niewielki bądź niezauważalny wzrost w porównaniu do wcześniejszej, zużytej baterii

Komputer może wyłączać się w losowych momentach, bez względu na procent naładowania

Brak zabezpieczenia, możliwość całkowitego rozładowania baterii do poziomu 0%

Ogniwa z recyklingu, potrafią mieć po 500-1000 cykli

Gwarancja rozruchowa lub całkowity brak ze względu na bycie zamiennikiem